Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 hetes terhes vagyok, és...

7+3 hetes terhes vagyok, és nagyon erős görcseim vannak. Ez normális?

Figyelt kérdés

4 napja tudtam meg, hogy terhes vagyok, nőgyógyász közölte velem. Mondta, hogy görcsölni fogok lehet, mintha meg akarna jönni, hányingerem is lehet majd, fejfájás, stb, csomó lehetséges tünetet felsorolt, hogy ne ijedjek meg, ha ezek vannak.

Nos, a görcsölés megvan, nem folyamatosan görcsöl, csak időnként hasít bele, de akkor olyan szinten, hogy meg kell kapaszkodnom. Ez normális? Vagy menjek vissza a dokihoz?



2016. ápr. 20. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be magnéziumot,de ne magneb6 mert az gyenge.Lehet kapni magasabb hatóanyag tartalmút pl dm sajátmárkás.De ha aggódsz akkor menj vissza abból baj nem lehet.
2016. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Részben igen, részben nem. Már most nyúlnak a szalagok és ez alkati kérdés is, de a görcs általában sosem jelent jót.
2016. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet normális.

én a 12. hétig nospán és pipilphenen éltem.

2016. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enyhébb és erős görcsök között van különbség. Nem vagyunk egyformák és másképp érezzük a görcsöket is, sokan azt mondják nem görcsöl a hasuk csak mindjárt megjön érzésük van, nekem ez fura pl mert nekem a mindjárt megjön érzés az görcsös jellegű.

Méhen belül van az embrió, nem is vérzel, szóval baj nem lehet. Szedj jobb magnéziumot, nekem a Magnosolvot tanácsolta belgyógyász orvosom. A magnerot/magne b6 gyenge.

2016. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen is volt mindjárt megjön érzés. És volt hogy éjszaka szúrt. Orvos azt mondta ez normális, nyúlnak a szalagok.

Azt mondta a folyamatos görcsnek és a vérzésnek nem szabad lennie. Én is szedek Magne B6ot.

2016. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!