Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kék csík típusú terhességi...

Kék csík típusú terhességi teszt 30 percen belüli nagyon halvány második csíkot produkált. Nem ismerem ezt a tesztet, mutathat szellemcsíkokat, mint pl. az X-epil? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link] Jpg

Elsőre semmi nem látszódott, majd kis idő elteltével, nem néztem az órát, de még 30 percen belül (azt írja 30 percen túl ne értékeljük) ez jött ki. Csináltam egyszer ilyen tesztet akkor semmi nem jött ki, tök üres maradt. Semmi támpontom nincs, mert tesóprojekten vagyunk úgy, hogy még mindig nem jött meg szülés óta az éjszakai szoptatások miatt (1 éves elmúlt már a kisfiam). Persze tudom csináljak tesztet pár nap múlva :) De erről a tesztről nem sokat találtam a neten jó lenne tudni, hogy megbízható-e :)



2016. ápr. 20. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj másik tesztet..
2016. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 20. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia ez egy nagyon szép halvány pozi teszt :) az enyém is ilyen csak az ennél is sokkal halványabb, de ha nagyon nézzük, akkor ott van :) küldök képet privátban ha szeretnéd.
2016. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak szellemcsík :) Vagy száradási, de tuti nem pozitív.
2016. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez sajnos csak száradási csík.Ez a fajta teszt nekem sem mutatta időn belül a csíkot, de száradás után egyértelmű, szabályos, halvány rózsaszín csík volt rajta.
2016. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma vagy holnap csinálok újat, másik fajtát és kiderül :-) köszi az eddigi válaszokat
2016. ápr. 21. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2023. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!