Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Komolyzenei koncert 24hetesen?

Komolyzenei koncert 24hetesen?

Figyelt kérdés
Nem zavarja a babát a zene? Gondolom hangos lesz.
2016. ápr. 20. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A komolyzenei koncertek nem fülsüketítően hangosak, nem fog tőle megijedni a baba. Vannak olyan komolyzenei koncertek is, amelyeket direkt kismamák számára állítanak össze :)
2016. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remelem,mert at auto radiotol sztem fel. Bar ott se a hangtol,inkabb a basszustol valo razkodastol.
2016. ápr. 20. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásból kérdezem, hanem kíváncsiságból, hogy te miböl veszed ezt észre? Én 22 hetes vagyok, és amikor rugdosott valamelyik nap, a zenelejátszót egyre közelebb tettük, a végén már konkrétan a hasamhoz, hogy lássuk, mit reagál rá, de pont ugyanúgy rugdosott tovább, ahogy azelött. Én semmit sem vettem nála észre.
2016. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En ugy veszem eszre,hogy a hangos zenere/beszedre kezd el rugdosni mindig. Olyankor beindul es meg sem all. Amugy alig mozog. Ebbol gondolom h fel...de lehet h rosszul gondolom.
2016. ápr. 20. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
A magzat a 37.heten nezte meg a Star Warst, kétszer. Nem hiszem, hogy félt, de nagyon rúgdosott.:) az agya nem olyan fejlett még akkor sem, ha már gyermek, szóval ne aggódj:)
2016. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
komolyzenész vagyok,második babámat várom, és amit én minden nap a színpadon kapok decibelt,annak a nézőtéren a felét kapjátok...pláne ha a nyakamba ül a rezeskar :-).nyugodtan menj, és élvezd a koncertet,ő is fogja,nem kell tartani semmitől, se hangerőtől, se rezgéstől stb.. !
2016. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Szabó Balázs Bandája koncerten voltam kb. 28-30 hetesen. Semmi különös nem történt, de a koncertet nagyon élveztem. Amit tuti érzett a babóca is. :)
2016. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam táncos helyen is, mérsékelten hangos zenével, szerintem nem zavarta, v tetszett is neki.

Komolyzenet hallgatok esténkénk, komolyan jól esik, pedig eddig sosem tettem. Azt vettem észre megnyugszik rá.

Kaptunk jegyet Alen Farben koncertre. Lüktetett mindenem, 10000000 decibel, szegény gyerek úgy rugdosott, h fájt nekem is. 2-3 percet maradtam. De az bődületesen hangos volt egy felnőttnek is, dobogott minden belső szervem.

Alig bírt lenyugodni a picur, győztem elnézést kérni. Akkor is Mozartra hagyta abba a rugkapát.

2016. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!