Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó ötlett volt megtartani a...

Jó ötlett volt megtartani a húsvétra kapott nyuszit igy 24 hetesen?

Figyelt kérdés
Nagyon cuki volt a párom és vett egy fehér kisnyulat nekem:) Hamar rájöttünk, hogy mennyi időt igényel egy ilyen apró kis állatka(aki egyébként nagyon ari!) és félek ezt a szülés után nem fogom tudni megadni neki.Plusz félek nem-e lehet elkapni a tapsitól valamit.Kell neki valami védőoltás?
2010. ápr. 6. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem semmiképpen nem kell neki annyi mint egy kutyának vagy macskának. Viszont lehet őket is trükökkre tanítani xD Nagyon csúnya dolog kitenni az ilyen húsvétra kapott nyulakat, ezért nem is jó állatot ajándékba venni. Nekünk van pár nyulunk, igaz nem kedvencek, de egy Kötelező oltásról sem tudok. Viszont ha nem kell spórolnotok akkor érdemes elvinni az orvoshoz, és ő elmondja mik az ajánlott oltások! Pl a szúnyogok nagyon veszélyesek lehetnek rá, az ellen is van oltás. Szerintem ha van neki hely és akkor nyugodtan megtarthatod! Nem kell neki sok törődés, elég etetni, takarítani, simogatni, esetleg kiengedni naponta, bár a haszonnyulak még enélkül is boldogan élnek. Én ismerek kismamát akinek volt nyula és az égvilágon semmi baja nem lett tőle.
2010. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyúltól nem lesz semmi bajod, ne izgulj. A lényeg, moss utána kezet, és ne fogdosd a pisis-kakis almát, vagy gumikesztyűben takarítsd, vagy a párod csinálja.

Lehet, hogy pár hónapig nem fogsz vele úgy foglalkozni, mint most, viszont utána a babád majd simogathatja :)

2010. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!! A nyuszi marad! :)
2010. ápr. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!