Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt 1 párkapcsolatom, terhes...

Volt 1 párkapcsolatom, terhes lettem, a pasim elhagyott. Nem akarom megtartani a babát (van egy 3 éves kisfiam, akit 1-edül nevelek) viszont nincs pénzem abortuszra (dolgozni sem tudok a rosszullétek miatt), az exem-re nem számíthatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába futkozok akárhova, nincs segítség.Az abortuszra kedvezményt csak akkor kapok,ha jár rendkívüli,vagy átmeneti segély a részemre.Erre valószínű,jogosult is lennék,de határozatot csak a következő gyűlésen tudnak adni,ami jövő hónapban lesz.Viszont az nekem már késő!!!Nagyon el vagyok keseredve,nemtom mi lesz??
2011. aug. 10. 13:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, mertha megmondod a hivatalban, hogy neked mire kell a határozat, akkor kiadják még aznap max másnap. Nálunk is így volt!
2011. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%

Próbálj kölcsön kérni valakitől. (Azért ez elég nyomós indok , hogy kölcsön adjanak) És ezt nem nekem kell megmondani ugyan, de legközelebb óvatosabban.


17/L

2011. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Fordulj a védőnőhöz, biztosan tudja, hogy mit kell ilyenkor csinálni. Lehet, hogy telefonál a Hivatalba és akkor előbb is megkapod azt a papírt. Vagy éppen segélyt amiből kitudod fizetni az abortuszt!

Szülők, barátok, szomszéd nem tudnak kölcsön adni?

2011. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
A határozatot ilyen esetben kiadják minél előbb..Próbálkozz újra,és ne hagyd magad lerázni.
2011. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mondtam a hivatalban,hogy miért kell sűrgősen,de a nőt nem nagyon érdekelte (pedig papírral is bizonyítottam).Azt mondta,ő addig nem tud határozatot adni,amíg meg nem lesz a gyűlés.Beszéljek közvetlenül a polgármesterrel,vagy mi??
2011. aug. 10. 13:29
 6/27 A kérdező kommentje:
A védőnővel folyamatosan tartom a kapcsolatot,ő ajánlotta ezt is,hogy ne hagyjam magam lerázni,de ő nem telefonál oda.Én meg mit tudok csinálni,ha NEM-et mondanak.Borítsam rájuk az asztalt?
2011. aug. 10. 13:31
 7/27 A kérdező kommentje:
Kölcsönkérni nem tudok senkitől sajnos...
2011. aug. 10. 13:31
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Beszélj a nő főnökével.

Menj be, és kérd, hogy a felettesével beszélhess. Ha ő sem segítőkész, akkor neki is kérd a felettesét. Valaki majdcsak segít. Mondd meg, hogy ha miattuk nem veszik el a gyereket, akkor őket fogod perelni gyerektartásért. Ez általában hatni szokott.

2011. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

A nőgyógyásszal is lehet beszélni.A nőnek a főnökét kérd.

Ha másképp nem megy akkor igenis vágj le egy hisztit,hogyha miatta meg kell szülni a gyereket behozod,és az asztalára teszed.Ha kell borítsd rá az asztalt.(én ezt tettem anno annak idején amikor nem kaptam meg a szülési pénzemet..

2011. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akkor az a legegyszerűbb,ha rögtön a legmagasabb emberrel beszélek,vagyis a polgármesterrel,nem?
2011. aug. 10. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!