Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 30. heti UH-n a baba nyakára...

A 30. heti UH-n a baba nyakára van tekeredve a köldökzsinór 4X! A doki azt mondta, nyugi, még nem szülünk, még semmi gond! Szerintetek? Mennyi az esélye, hogy ebből még kitekeredik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hét alatt simán kitekeri! Igaza van a dokinak, ne izgulj. Ha még mész Uh-ra úgyis látni fogod. Szülés előtt meg kérnék a helyedben egy biztonsági Uh-t.
2010. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz méhen belül, de lehet hogy a hüvelyi szülés nem fog menni, mert a tekeredés miatt rövidebb lett a köldökzsinór és ez komplikációkat okozhat szülés közben. Ha eddig nem volt fogadott dokid, akkor most fogadd meg, hogy szülésnél olyan ember legyen a döntéshozó aki tisztában van a "problémával" és akiben megbízol.
2010. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és egyébként van fogadott dokim, nem is egy... már fel is merült a szülés dolog is, és természtesen nem fogom én sem hagyni- de a dokim is megmondta, hogy ha most mennénk szülni még azt sem engedné, hogy beinduljon a szülés hanem rögtön műtét, mert nagy eséllyel így nem tudna megszületni, és nem kockáztatna oxigénhiányos állapotot. Ezzel tisztában vagyok énis, és nem is kockáztatnék én sem.

Remélem, hogy valahogy kitekeri magát azért a drágám. Szerintetek van erre reális esély?

2010. ápr. 7. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát, ahogy betekerte úgy ki is tekerheti! De szerintem lélekben készítsd magad a császárra, sokan negatívan állnak hozzá, pedig a császáros anya is anya, én is azzal szültem. Aztán majd a szülőszobán kiderül:)
2010. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!