Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Nagyon...

5 hetes terhes vagyok. Nagyon aggódom, hogy nincs semmi tünetem, csak egy kicsit szédülök és általában éhes vagyok. Nem baj ha nincs hányingerem? Nem feszül a mellem? 2 tesztet csináltam, mindkettő pozitiv. Lehet, hogy téved a teszt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt hányingerem. Én csak álmos voltam, de az nagyon durván. Ne aggódj!!

Gondolom lassacskán mész dokihoz, és ő úgyis megerősít, hogy tényleg terhes vagy. Két teszt nem téved.

Gratula!!!

29 hetes kismami

2008. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj!Nekem sem fàjt a cicim egyàltalàn.Semmi tunetem nem volt kb.a 8.hètig.Csak èhhsèg:)
2008. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia. nyugodj meg, szerencsére nem kell mindeninek végig küszködnie az első harmadot. nekem néhány hétig feszült a mellem, de azonkívül csak annyi bajom volt, hogy állandóan fáradt voltam. 38 hetes pocakos
2008. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerencsés harmadhoz tartozol, orulj neki.

:D

nyugi.

nodokinal voltal, o csinal majd neked uh kepet is az embriorol (meg csak a petezsak latszik valoszinuleg)

2008. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok

- nem volt soha hányingerem

- nem feszült soha a mellem, pedig már előtejem is van

és mégis itt van a babó a pocakban. :)

2008. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Több mint két hónapja egyáltalán nem vérzek,


a mellem nem feszül, fogyok mert minden naci leesik rólam, és nincs hányingerem se,


viszont ingerlékeny vagyok pár hete, hol sírok ok nélkül, hogy vigyorgok, a cicim az nől (de nem fáj)

Valamint szúr a hasam és a hüvelyem néha, mintha áram rázna úgy.


nagy fáradságot érzek, mostanában 14 órát is tudok aludni,

Hőhullámaim vannak és a buszon 5 perc utazástól is elkap a hányinger


egy hete csináltam tesztet és mégis negatív lett.


előfordulhat hogy 4-6 hétig terheseknél is negatívat mutasson egy teszt?


Meg anyu is furcsán nézett rám, mert múltkor a sárgaborsó főzelékhez savanyú uborkát ettem mert megkívántam hirtelen,

2008. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!