Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ures a petezsakom?...

Szerintetek ures a petezsakom? 6 hetes vagyok elvileg regi ultrahang geppel neztek es nem tudtak pontosan megmondani. Kep lent, koszonom hogy megnezitek nagyon aggodom

Figyelt kérdés

[link]


Szombaton megyek egy ultrahang vizsgalatra akkor megnezik pontosan



2016. ápr. 21. 06:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem üres,csak még nagyon pici!

Ne aggódj, minden rendben!

Az üres petezsákban tényleg nem látszik semmi,de ez nem olyan!

Nekem ikreim lettek volna és mindkét petezsák üres volt.

2016. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ohh nagyon sajnalom😔

Koszonom, hogy megnezted remelem en is, hogy minden rendben lesz kicsit korulmenyes ez a terhesseg😏

2016. ápr. 21. 07:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitív a teszted? Tudod mikor volt peteérésed? Egyébként jó eséllyel később fogant és így később van szívhang is.
2016. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És hosszabb ciklussal se látszik petezsákon kívül semmi még ilyenkor.
2016. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
26 naposak a ciklusaim es negativak a tesztjeim. Veletlenul derult ki a terhesseg.
2016. ápr. 21. 08:50
 6/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Hasonló cipőben járok, utolsó menstruációm első napjától 5hét 1 nap telt el mikor hüvelyi uh.n megnéztek. Semmit nem tudtak mondani, csak hogy ott a petezsák. Jövőhét szerdán megyek uh ra, akkor már 7hetes 2 napos leszek, ott biztosat tudnak majd mindani.Ne idegeskedj, nem is nagyon mondanak addig semmit ameddig "nem látszik tisztán"

2016. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem üres csak még pici.
2016. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Jovohet csutortokon megyek a kovetkezo ultrahangra mert azt mondtak szombaton meg korai inkabb 7 hetesen menjek akkor mar lennie kell szivhangnak..

Orult hosszu lesz ezt igy kivarni, plane, hogy a tesztjeim negativak:( a vervetel eredmenyet is csak hetfon tudom meg, szoval izgulhatok hogy minden rendben legyen.

2016. ápr. 21. 16:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6os drukkolok neked is! Akkor kb egy idosek vagyunk..hat ugye en csutortokon megyek 1 nappal kesobb mint te😊
2016. ápr. 21. 16:01
 10/10 anonim válasza:

6os vagyok!!!

Nalunk minden tokeletes, 150/perc szivhang!!!!! :)

Nalad????

8hkm

2016. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!