Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van hogy állandóan fel...

Mitől van hogy állandóan fel vagyok fújódva? 10 hetes vagyok de szerintem 25 hetesnek simán kinézek.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól van h terhes vagy...
2016. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen gondoltam csak fura hogy akkora néha a hasam mintha félidős lennék már :)
2016. ápr. 21. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
A puffadás miatt nagyobb a hasad. A puffadás meg eléggé általános jelenség terhesen. Nekem 15-16 hetesen lapos volt a hasam 10 hetesen meg úgy néztem ki mint később 24 hetesen.
2016. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy dologra készül a szervezeted, sok minden átrendeződik odabent. Én is középidősnek néztem ki már 8-10 hetesen. Mire elmúlt volna a puffadás, elkezdett nőni az "igazi" pocak. :)
2016. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam babavárás előtt is általában a vacsora okozott puffadást, így mikor terhes lettem az esti evés csak tovább rontotta a helyzetet. Így elhagytam a vacsit. Eszem reggel, délben, délután, de este nem. Lehet neked is meg kéne figyelned, mitől és mikor puffadsz és változtatni.
2016. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attol hogy az emesztes lelassul.. Amit elotte egy ora alatt megemesztett a szervezeted az most beletelik neki 2-2,5 oraba is. 😀 Aztan olyan leszel mint egy lufi. Tudom en nekem is ez volt 6 hete... Most a 16.heten mar lelappadt ugy ahogy. De nem lapos most se de nemtudom, h ez puffadas e vagy mar novoget. Gondolom az utobbi. Probalj meg tobbszor kevesebbet enni, es este 3 utan nem kene szenhidratot enned. 🙂
2016. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na delutan 3 utan * bocsiii
2016. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!