Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok. És...

5hetes terhes vagyok. És allandoan éhes! 😃 Ez normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindenhol azt olvasom,hogy étvágytalanok a kismamák, de én eszek, es kis ido elteltével rettentő ehes leszek újból. Es ez igy megy egész nap. Van ,hogy hajnali 2kor muszaj felkelnem enni.

Nagyon vékonyka vagyok,48kg szoktam lenni,jelenleg 50,7vagyok,169 cm.


2016. jan. 6. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Aki rosszul van meg hány az nyilván nem lesz éhes, de aki jól van, nincsenek rosszullétei, az lehet kívánós.
2016. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem ez az egyetlenegy dolog mutatta csak, hogy valami változik a testemben.

Semmi tünet nem volt, egyszerűen csak elkezdtem többet enni.

És végig jól voltam, sosem voltam rosszul, sosem hánytam.

55 kg voltam az elején, 64-gyel mentem szülni. Szóval szerencsére bálna sem lettem a sok evéstől.

2016. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de idővel javul majd a helyzet. :)
2016. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Üdv a csapatban!;)7 hetes vagyok, tegnap éjfélkor àlltam neki lencselevest enni mert mar nem birtam!ugy parazom miatta mert en sem vok egy debella de hizasra hajlamos és nem tudom mi lesz igy....ma bovebb nacit kellett vennem mondjuk nem a hizas miatt hanem a hasamat nyomta a gombos nadrag es ereztem h nem jo...amugy nekem eddig bevalt h sokszor kicsiket eszek es szensavas vizet vagy kolat iszok mert az kicsit telit!
2016. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!