Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 napja késik, ilyenkor már...

15 napja késik, ilyenkor már tesztnek ki kellene mutatnia, ha terhes lennék, nem?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz, mert nem normális, hogy az egyébként szabályos, 23.napra érkező menzeszem még mindig nem akar jönni. Tartok tőle, hogy esetleg cisztám lehet, legalábbis terhességre már gondolni sem merek ennyi idő után. Ahány tesztet csináltam, mind negatív volt. Sajnos aznap, mikor dokihoz megyek később láttam, hogy nincs nőgyógyászati ultrahang.. Ilyen esetben mit tudnak kideríteni egyáltalán?

2016. ápr. 21. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhességet vizsgálattal is ki tudja mutatni ahoz nem kell ultrahang. Ha más a baj gondolom ír ki további vizsgálatot, vérvétel, ultrahang ilyesmi.
2016. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha terhes lennék esetleg mégis (kétlem az eddigiek alapján), akkor mennyire tud biztosat mondani? Egyébként köszönöm a választ!
2016. ápr. 21. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztnek ki kellene mutatni már bőven ha terhes vagy.Szerintem fertőzés lesz az csinál ilyet hogy nem jön meg.
2016. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jövőhét kedden megyek uh-ra.
2016. ápr. 27. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!