Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos szerint 5 hetes...

Az orvos szerint 5 hetes terhes vagyok de a tesztem meg mindig negativ. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Mult heten voltam ellenorzesen akkor voltam 4 hetes es latta a petezsakot amitol meglepodtunk mert a verzesem is megvolt. Rakszuresre mentem volna csak emlitettem neki, hogy kemeny a hasam mintha babas lennek ezert csinalt ultrahang vizsgalatot. Szoval idoben megjott a tesztem negativ.

Ez a kep az ultrahangrol lehet ez nem is petezsak? Megneznetek?

[link]



2016. ápr. 15. 08:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
De erdekes... sajnos nem tudom de kivancsi vagyok mi lesz!!
2016. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
62%

Előfordul ilyen, hogy az első hetekben nem jelzi a hcg szintet a teszt, illetve menzesz is előfordulhat.


A menzeszed teljesen olyan volt, mint szokott, vagy némileg kevesebb?

2016. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Idoben jott meg es tovabb tartott mint szokott es eleg erosen megvolt 2 napig. Viszont vilagos volt es nem darabos es a hasam sem fajt. Szombatra mar semmi nem volt csak barnazas penteken latott a doki.
2016. ápr. 15. 08:54
 4/44 A kérdező kommentje:
A kep alapjan csak petezsak lehet nem? Az is lehet felszivodik. Szerdan megyek ellenorzesre addigra lennek 6 hetes akkor latunk valamit. Csak az a fura azota nem verzek vetelnem kene vagy felszivodhat nem tudom?!😔
2016. ápr. 15. 08:55
 5/44 anonim ***** válasza:
Vagy egész egyszerűen 5 hetes terhes vagy és rendben lesz minden, nem értrm miért állsz ilyen negatívan hozzá? Ott az uhn szerintem egy petezsák van, a doki nyilván jobban ért hozzá és a terhességet nem csak az uhból tudja megállapítani hanem a méh nagyságától is. Nekem 5 hetes elhaltmterhessegem nem szívódott fel 7 hetesen megműtöttek. Az hogy a verzés is elmúlt, jót jelent, valoszínű csak emlékezett a szervezeted a menzeszre ezért véreztél, ami ugye nem is volt megszokott színű és görcs sem volt! Csak pozitívan!
2016. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
16%

nem tudom, hogyan lehet negatív a teszt terhesség esetén...már beágyazódástól lennie kell hcg nek.

Nálam kevés volt a hcg emelkedés napról napra, két naponta nem duplázódott...8 hetesen elvetéltem :(

2016. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Hat ez az. Ha minden rendben lenne tutti mar pozinak kene lennie a tesztemnek😔

Koszonom a valaszokat! Szerdan kiderul mi van csak egy orokkevalosag addig varni😔

2016. ápr. 15. 09:31
 8/44 anonim ***** válasza:
Pisilni milyen gyakran jársz? Nagyon ritka (úgy emlékszem 10000-ből 1 esetben) nem mutatja a teszt de ez nem a HCG értéke miatt van, hanem a vesék miatt. Vérteszt biztosra tudja mondani viszont.
2016. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
csináltass egy vérvizsgálatot...a legjobbakat kívánom
2016. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Jovoheten vert is vesznek. Picit remenykedek meg a bababan de meglatjuk. Az elozo terhessegemet mar ido elott mutatta a teszt sajnos 5 hetesen elveteltem. Most megint ez nagyon el vagyok keseredve😔
2016. ápr. 15. 10:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!