Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek nem volt jó a 12....

Volt akinek nem volt jó a 12. heti genetikai ultrahang?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt hogy erted hogy nem volt jo?
2016. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy valami probléma volt a picivel.
2016. ápr. 23. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálatok mi a probléma?
2016. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Irj bovebben, vastag a nyakredo? Nem eleg nagy a baba? Mi nem jo?
2016. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a kombinált tesztem magas kockázatú lett (1:220), az uh rendben volt. a magzat amúgy egészséges lett, de nem hiányzott az az amnió, ami egyrészt a fél fizumat elvitte, másrészt halálra stresszelt minket.
2016. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyszer. Az uh-d jo volt, csak a vervizsgalat es eletkorod miatt kaptal roszabb eredmenyt. Nekem is volt, nekem 1:6 lett down-ra, de az uh-n rendben volt minden , ott semmi elterest nem talaltak -ami persze nem jelent semmit- (Ha talalnak, az mar jelenthet valamit)
2016. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tavaly ilyenkor pont. 12+6 hetesen megszakítás :/ fél centis volt a feje és a gerince körül "valamije", elvileg velőcsőzáródási rendellenesség, vagy hygroma colli.
2016. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hygroma colli, ill. hydrops foetalis volt a diagnózis a 12. hetes UH-n. Egy héten belül műtöttek, mert ez élettel összeegyeztethetetlen.
2016. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki az amniot fizetősen csináltattad, akkor már mehettén volna a nifty tesztre is, és az legalább nem lett volna kockázatos. Mert máshol meg ingyenes az amnio...
2017. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!