Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti genetikai ultrahangra...

18. heti genetikai ultrahangra lehet pár nappal a betöltött 18. het elott menni?

Figyelt kérdés
Május 5.ére kaptam időpontot a maternityt klinikára ahol megkérdeztek hogy mikor volt az utolsó menstruáciom.. Mondtam hogy jan.5 erre azt mondta hogy akkor május 5..de akkor meg csak a 17.het es 4-5 napos leszek. Számít ez valamit ????????? Ti mikor voltatok ezen a vizsgálaton ?????
2016. ápr. 23. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a 20. héten, mert 18-20. héten kötelező, és ahova járok, ott 19. héten szokták megcsinálni, viszont azon a héten nem volt, aki megcsinálja, mikor bementem...műtőben volt az erre kijelölt orvos.

Lehetni lehet bármikor ultrahangra menni, de számíts rá, hogy esetleg kisebbnek mérik a babádat, és emiatt visszahívnak még egyszer. Szerveit ugyanúgy meg tudják nézni, csak tudniuk kell, hogy te még nem töltötted be a 18. hetet.

A Maternityről nincs tapasztalatom, csak általánosságban mondtam, amit tudok.

2016. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, hogy tudta aki adta az időpontot, hogy mit csinál, hiszen jobban benne van az ő szokásaikban, mindenesetre mivel 18-20. héten kötelező menni, ezért inkább egy későbbi időpont lett volna célszerűbb.
2016. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!