Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhessegrol szo?...

Lehet terhessegrol szo? Maskepp erzem magam a szokasosnal.

Figyelt kérdés
Egy hettel hamarabb jott a mensim..mindjart megjon erzesem van.gorcsolgetek neha ramtor az eros hanyinger.feher kremes suru folyasom van es egy kis sarga.falasrohamok tornek ram ehes vagyok mindig.nemtudok jollakni pedig en alig ettem sosem volt jo etvagyam.ho elejen volt mensim(kevesebb sokksl mint szokot)szoval ho vegere nem varom a tesztel addig varni szeretnek csak erdekelnek a velemenyek.koszi a kedves valaszokat elore is.!

2016. ápr. 23. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik menstruációd jött egy héttel hamarabb? A hó eleji? Az megvolt rendesen?

Ilyenkor amikor még 5-6 nap van hátra a nemvártig, ha jól sejtem, még tényleg korai a teszt, de azért, mert olyan kevés a vizeletben a hcg, hogy még nem tudja kimutatni. Még meg sem tapadt szinte az embriód. Mivel a tüneteket meg a hormonok, hcg okozza, ezért elvileg azt sem kéne hogy érezz.


Most vagy az van, hogy hamarább jársz már a terhességben, vagy az, hogy annyira vágy a babára, hogy felnagyítod/beleéledagad a terhességi tünetekbe.

Mondanám, hogy bármi lehet, nagyon szurkolok! Ha tényleg ilyen erős és jellemző tüneteid vannak, tesztelj, ha negatív, még mindig megismételheted hó végén!

2016. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A ho eleji mensi jott hamarabb pontosan 8nappal es reggel..nekem reggel sosem jon meg es 14db betet eleg volt 3napig vegig maszatoltam 34db betet kell alt.rendes mensikor

Igazabol van egy kicsim akit szoptatok meg ugyvagyunk a babatemaba hogy ha besikerul akkor orulunk neki(bar titokban en jobban akarom,de ahogy latom a ferjem is tegnap csalodottan kerdezte h megjott?)

Mindig rohanok a wc.re annyira megjon erzesem van ,mai napon a hanyinger egyre erosebb de az estek a legrosszabbak,emlekszem elso terhessegemnel ereztem ugyan igy magam!

Remelem baba lesz!koszonom szepen!

2016. ápr. 26. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szurkolok Neked, nincs kizárva. Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy hamarabb jársz már, és az a hó eleji menstruáció az csak amolyan megborulás volt, és már akkor is terhes voltál, ha ilyen erősek a tüneteid. Ne éld bele magad még semmibe, és ha esetleg nem vagy még terhes, se keseredj el! Mihamarabbi egészséges terhességet kívánok Neked! :)
2016. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos magamnak sem merem bevallani de tudom hogy mar beleeltem magam,puffadt a hasam es nezegetem mire ferjem:Nyugi kicsim terhes vagy mire en hogy:dehogy ..pedig magamban mar az is boldogit hogyferjem szerint is baba van a dologban,annyi tesztet csinaltam mar kethonapja hogy az mar vicc,felek hogy megint negativat fogok latni :(

Koszonom a drukkot nagyon orulok neki!remelem sikerul a kisteso

2016. ápr. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!