Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kisbabámnak "nagyobb a...

A kisbabámnak "nagyobb a feje" az átlagosnál, ilyenkor szokásosnál! A 32. heti UH-n a BPD 88 volt! Ez nem valami betegség jele ugye?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem az,ne aggódj,ha az lenne akkor már tudnál róla. Nem sokkal nagyobb.Biztos,hogy semmi baj nincs!!!
2012. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, a mi babánk buksija is nagyobb az átlagosnál, 32. heti UH-n (1 hete) 85,7 mm volt. A doki azt mondta kicsit nehezebb lesz kinyomni, de semmi baja :-) Amúgy az átlagos BPD 32 hetesen 81 +/- 4mm, szóval az a 3 mm, szerintem nem olyan hűde... :-)

Én itt szoktam nézelődni a méretekről:

[link]


33 hkm :-)

2012. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ennyi volt most 10.5 40.hét
2012. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Csak picit megijedtem, pedig már nem az első babámat várom, ja és nem is most volt az UH ugye, csak most gondolkodtam rajta és eszembe jutott! :) Tegnap betöltöttük a 35. hetet, már nagyon várom a jövőheti UH-t!! Kellemes babavárást! :)
2012. ápr. 11. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked is további boldog babavárást! :-)


2. voltam

2012. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!