Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok,...

26 hetes kismama vagyok, borzasztó nagy gondot jelent az esti elalvás, fáj a derekam a lábaim, a pici nagyon rugdos, nem birok elaludni csak nagyon nagy szenvedés után. Már félek az estéktöl. Mit tanácsoltok hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is nagyon derék- és hátfájós vagyok, pedig még csak. hétnél tartok, és ez nekem is gondot okozott, de én tettem egy puha paplant magam alá és nekem így jobb lett. (persze sokan mondták hogy nekik meg épp az segített ha keményebb felületen fekhettek, nem vagyunk egyformák :))


A baba nekem is nagyon rugdos, de nekem ez inkább pozitív :) Igaz hogy nehéz így elaludni de örülök hogy erre alszom el, az egyik legkellemesebb érzés ezzel a tudattal elaludni, hogy a kicsi fiam is velem van és nemsokára kint fog rugdosni :))

2010. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaj, előző vagyok és kihagytam hogy 24. :)))
2010. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is utáltam ennyi idősen lefeküdni,minden bajom volt. Viszont képzeld,nekem a hátfájás csak kb. két hétig tartott,aztán elmúlt (olyankor a férjem masszírozta). Én jó sok párnát teszek a fejem alá,hogy ne égjen a gyomrom,a lábam közé és a hasamhoz szoptatós párnát támasztok. Lefekvés előtt kiszellőztetjük a szobát,a konyhában éjszakára is nyitva hagyjuk az ablakot. Így mostanában jól alszom. A baba nekem is nagyon aktív,gyakran csak a bal oldalamon hagy feküdni,a jobb oldal az övé! :)

Ha nagyon ficánkol,tegyél be babazenét,vagy relaxációs cd-t magadnak,az is segíthet.

És akkor már csak a gyakori pisilés lehet gond... :) Kitartás!

35 hetes

2010. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is u.a. csináltam, mint az előttem író!!! Nekem is ez segített. Ha a kislányom már nagyon fészkelődött, és már kellemetlennek éreztem, akkor a terhességem vége felé, villanyt kapcsoltam, és kitakartam a pocimat. Ekkor már érzékelte a fényt és megállt......mondjuk mikor visszatakartam sokszor újraindult :)

A lányom most 5 hetes :)

2010. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!