Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. hónapja nincs mensim....

3. hónapja nincs mensim. Semmilyen terhességre utaló jelem nincs,2 teszt is negatív lett. Terhes vagyok vagy valami betegség?

Figyelt kérdés

Márciusban csináltam mindkét tesztet.(One Step és Gabriel) A héten van időpontom nőgyógyászhoz. Szeptember óta tolódtak a menstruációim, de ennyit még nem késett. Márciusban kb 1 hétig véres barnás folyásom volt, a bugyimon vettem észre.

Mi lehet szerintetek?


2010. ápr. 7. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon sok baj okozhatja, így látatlanban nem lehet megmondani. Ciszta talán.
2010. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az,hogy mi lehet azt nem tudom,de nekem is ugyanígy volt.Sok mindentől lehet ez.Stresszes élet,rendszertelen étkezés,esetleg fogyózás.De a betegséget sem lehet kizárni.Mindenképpen menj el orvoshoz,nem jó találgatni.Nekem se volt sose rendszeres a menstruációm.Nyugi és irány a doki!
2010. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és igen, irány tényleg a doki. (1. voltam)
2010. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az lesz feltétlenül! Köszönöm!

Amit meg még el kell mondanom, hogy 16 éves vagyok. Ha néha lefekszünk párommal akkor is rendesen védekezünk, nem volt semmi baki még.

2010. ápr. 7. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves korod óta menstruálsz?Ilyen fiatal korban gyakran előfordul az ilyen eset,mint a tied.
2010. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
12 de inkább 13 éves korom óta menstruálok. Be is állt már szépen, két halálesetnél maradt ki fél évet, de amúgy rendben megjött mindig.
2010. ápr. 7. 13:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, ma voltam nőgyógyásznál és írt fel tabit, ami meghozza a mensit.
2010. ápr. 8. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!