Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augmentin terhesség alatt...

Augmentin terhesség alatt lehet szedni? Szerintetek mit csináljak? Többi lennt

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok multheten hétfőn vérvételen voltam és ugye vittem vizeletet ma jött meg az eredmény és minden rendben volt kivéve egy dolgot hogy gennyre az volt írva hogy nyomokban.be is vittem a dokinak és írt rá augmentin tablettát.Na de gondolkoztam hogy a védőnő multheten csütörtökön nézte meg a vizeletem és azt mondta hogy minden rendben. Szerintetek most mit csináljak vegyem be a tablettát vagy ne?

2016. ápr. 25. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vedd be! a védőnő csak gyorstesztet csinál. A labor sokkal átfogóbb, pontosabb, nem viccből írják fel. Én is szedtem a 6-8. hét között, amikor 39 fokos lázam vol tegyébként és semmi baja nem lett a babámnak.
2016. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosra nem hallgatsz de itt idegenekre igen?

Ha én azt mondom ne vedd be akkor az én tanácsomban jobban bízol mint az orvosodéban?

Az orvos szerinted rosszat akar neked vagy a gyerekednek?

A védőnő nem orvos!


Tanács: Vedd be!

2016. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet szedni!
2016. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az az egyetlen antibio,amit lehet terhesen szedni.
2016. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem hat és 12 hetesen is kellett szedni ami ugye eléggé az elején van és fontos időszakban.

Semmi gond nincs ebből az orvos azt írja amit lehet hasznàlni .Előző terhességemnél is kellett s egèszsèges a gyerekem.

Ne aggódj az többet àrt ha ott marad a baci s hüvelyi úton szülsz s a baba fertőződik.

A védőnő csak egy gyorstesztet csinàl .

2016. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet szedni szedd be mindenképp!
2016. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 antibiotikum kúrán vagyok túl 25 hetes kismamaként...
2016. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet szedni. én háromszor voltam felfázva terhesség alatt, mindig ezt adták. és keresned kellene egy orvost, akiben megbízol, ez fontos lenne a szülésnél vagy később, ha majd a 6 hetes kontrollra, stb-re mész.


a védőnő és orvos közötti hatalmas különbséget most nem kommentálom, észreveszed majd, ha megszületik a gyerek:D

2016. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!