Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek nyugtassatok meg....

Kérlek nyugtassatok meg. Betegek lettünk, az orvosom augmentint irt. Volt aki ezt szedte es nem lett baj?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok. Orrdugulasra ketszer nasivin kell. Hiaba dontom a tengervizest az nem segit. Laz nincs. De torokfajas kohoges igen. Lányom is antibiot kapoo mert mar mindene gyulladt. Nem birok megnyugodni hogy nem lesz baja pocaklakomnak :(

#Augmentin #nátha terhesség
2016. jan. 21. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Augmentint én is szedtem. 11 napig igaz 33 hetesen, de nem lett baj belőle.
2016. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
augmentint 8. hét tájékán (akkor a legveszélyesebb). egészséges lett mint a makk :)
2016. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

11-13 hetes kor körül a normális, szokásos dózisú antibiotikum többszörösét szedtem Lyme- kór miatt. (Mondjuk nem Augmentin volt, de antibiotikum.) 19 éves a fiam, akinél ez történt és semmi baja nem lett.


Augmentint a lányomnál szedtem, ő is egészséges. Miért nem bízol az orvosodban?

2016. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Helyettes volt. De azert elfogadtam h szedhetem csak vhogy nem tudok megnyugodni. Babat se érzem most holott mar par hete ereztem. Jo ez meg boven belefer de ha legalább mozogna az is vmi lenne. Nem tudom csak nagyon aggódom. Nasivinrol tapasztalat esetleg?
2016. jan. 21. 20:36
 5/16 anonim ***** válasza:
5 hetesen és félidő körül is szednem kellett, nem volt semmi gond.
2016. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szedd nyugodtan. 2x is szednem kellett antibiotikumot terhesség alatt. Január 1-én született a fiam, egészségesen! Én is nagyon féltem, első babám, nem mertem beszedni. Húztam, halogattam, de többet ártottam, hogy nem kezdtem el időben szedni.
2016. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20 hetesen voltam nagyon beteg,augmentint szedtem én is.De a nasivinről inkább lebeszélt a doki.
2016. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Felháborítónak találom, hogy felülírod az orvosod véleményét és random, hozzá nem értő emberek tanácsára építesz. Gondolod, hogy felírt olyat, ami árt a magzatnak?

És ha itt valaki azt írja, hogy halálos méreg, te meg nem szeded be, aminek az lesz a következménye, hogy a magzatod is esetleg megfertőződik valamivel (volt már rá példa...)? Na nem is folytatom... Hidd el, tanul az az orvos eleget, hogy jobban tudja nálad meg a gyakorikérdéseknél.

2016. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A kiirasomban nem szerepel h véleményt kerek a kérdésemrol. Es azt se mondtam h nem veszem be. Csak tapasztalatok erdekeltek. Plusz hozzateszem az orvos ket meterrol megnezte a torkom azt ennyi. Meg mar nem hallgatott. Pont leszart. Az antibiot csak felirta h ha nem javulok szedjem be. A nasivint nekem is mondta h inkább ne mert nincs tul sok tapasztalat vele. Majd hozzatette h viszont oxigén kell a babának igy mindenkepp dugitsam ki az orrom. Elvileg bajt nem okoz. Este kentem babyluufot mivel csak az van. Vettem orrdugulas gatlo párnát. Fujtam aquamarist szazszor. Végül nasivin mert ugy éreztem megfulladok. En meg ilyen szarul nem voltam...
2016. jan. 22. 08:54
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves hatos. Bocsánat telefonon véletlenül rosszat nyomtam :(
2016. jan. 22. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!