Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha viszket a hasamon egy...

Ha viszket a hasamon egy helyen, az azt jelenti, hogy ott szakadni fog a bőröm?

Figyelt kérdés

Az oldalamon és a hasamon is egy-egy ponton viszketett tegnap és ma is. Ez azért van, mert ott striám lesz? Kenem magam minden este, nagyon félek, hogy szétszakad a bőröm...

23hkm


2016. ápr. 25. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos így van/ volt. Viszketett, aztán észrevettem, hogy szétrepedt sajnos. :-( 36 hetes leszek csütörtökön. És ez már sajnos így marad.
2016. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ettől féltem :/ Még csak 23 hetes vagyok, ha már most szakadni fogok, akkor mi lesz később? El se merem képzelni... Pedig nem is olyan óriási a hasam...
2016. ápr. 25. 20:50
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Én is állandóan kenem magam, de viszket, sőt..fájdalmas.

Terhesség előtt soha nem kentem, nem igényelte a bőröm.

Most pedig állandóan, és utálom. A ruháimat összekeni, büdi lesz.

Olajat és testápolót is használok, de mindig viszket így is.

Nektek mi vált be? Márka?

2016. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én balea shea vajas testápolót használtam eddig, de ma kipróbálom a niveát (a sötétkék dobozost).
2016. ápr. 25. 20:58
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

És hamar beszívódik a nivea? Pont tegnap használtam el egy kis mintát belőle, de félek, hogy ragadni fog, és összekeni a ruhát.

Eddig dove-ot használtam, de valamiért már nem szívódik be úgy, ahogy kellene.

Kinéztem egy nivea zuhanyzás közbeni testápolót is, de nagyon drága.

2016. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én szeretem a niveát, jól felszívódik, de nem lehet túl sokat kenni belőle. árban is viszonylag jó.
2016. ápr. 25. 21:09
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Semmit nem ér a kenegetés (csak a száraz bőr feszítése ellen jó). A stria genetikai/hormonális alapon alakul ki.


Ha azért kened a bőröd, hogy ne száradjon, arra bármilyen egyszerű testápoló jó. A striáktól nem fog megvédeni, mert külsőleg ebbe nem lehet beavatkozni.

2016. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-igen, igazad van.

De már rendesen fáj is, ha megvakarom, mert nem bírom ki, hogy ne vakarjam.

És olyankor borzalmasan fáj.

Mindenhol az olajat javasolták, de iszonyatosan ragacsos, idegesítő érzetet kelt.

A ruháimnak sem tesz jót némelyik:/

Tehát én is várom a tapasztalatokat.

Bocsi, hogy így közbe avatkoztam.

2016. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sokat viszketett a hasamon a bőr, eddig hármat szültem és nem repedt ki. Sima testápolóval kentem csak.

Ellenben a combomon lettek halvány csíkok, nem tudom mitől, ott nem igazán feszült a bőr.

2016. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is viszketett a hasam (a mellem is), én babaolajjal kentem. Szerencsémre nem lettek csíkjaim.
2016. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!