Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a terhességi...

Lehetséges hogy a terhességi csíkok húzódnak a hasamon?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni a csíkok ellen?Mit javasoltok rá?Van amelyik még lila de van olyan mi már sötétbarna és vörös.
2016. márc. 18. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos kb. semmit. :( Kenegetheted, de inkább a lelkednek teszel vele jót, hogy legalább megpróbáltad. Én kentem a 12. héttől, de sajnos nem sokat ért. Ha ilyen a genetikád, akkor csíkos leszel, ha olyan, akkor nem. :(
2016. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi azért!Te milyen krémet használtál?
2016. márc. 18. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
DM-es olajat, amúgy finom illata van, és jó érzés kenegetni vele a hasat. :)
2016. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én meg Dowe testápolót.De nézek valami mást.
2016. márc. 18. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Van a DM-nek egy mama masszázs krémje, nagyon gyorsan felszívódik és tápláló. Én azzal kenegettem magam meg testvajakkal, nem lett striám. Bár azt mondják nem lehet befolyásolni, genetika kérdése. Minden esetre meg lehet próbálni.
2016. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belekérdezek, de érdekelne, hogy akinek az első terhességnél nem repedt, annak a másodiknál sem?
2016. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!