Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok. Nagyon...

31 hetes vagyok. Nagyon köhögök, annyira hogy rendesden így fulladva, még hánytam is. Voltam a dokinál nem tudott semmit felírni, mert hogy terhes vagyok. Nem lesz így baja a baának hogy köhögök? Hogy lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A köhögéstől nem lesz baja,de mitől van? Az kiderült? Mert a köhögés okàtól pl lehet baja. Nyilvàn attól függően mi is az.


Hagyma tea. Megpucolsz 3 fej vöröshagymàt a héjàt egy kancsóba teszed, szórsz rà gyömbért( jobb a nyers,de a por is jó) és fahéjat majd leforràzod fél liter vìzzel és àllni hagyod 10-15 percig. Ihatod hidegen vagy melegen. Fertőtlenìtő hatàsú és felszakìtja a köhögést, kb 2 nap alatt túl leszel rajta és a babànak sem àrt. Viszont iszonyat ìze van.

2016. ápr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Javaslom a Halls cukrot. Nekem semmi más nem használt.
2016. ápr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is igy kohogtem hetekig, elmentem a helyi gyogynovenyboltba, ott vettem egy szirupot. Nekem minden kohoges utan befeszult a pocim is gyengebb/erosebb fajasokkal. Beinditotta a fajasokat a sok kohoges... De nem lett tole baj, ha minden igaz, ma inditjak a szulest. Ma 40. Het. 4. Nap.
2016. ápr. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van most egy ilyen vírus, én is éppen ezzel szenvedek, bár nem vagyok terhes. Gyerek kezdte, én is elkaptam.


Ami lehet, hogy használ, de ártani nem fog: pirított cukor. Állítólag nyákoldó hatása van, ha nem vagy cukorbeteg, próbáld ki.


Illetve, ha erős köhögőroham jön rád, akkor nyisd ki az ablakot és vegyél mély levegőt - ha hideg a levegő, még jobb. Ezt később, kisgyereknél is tudod majd alkalmazni. A légúti duzzanatot valamelyest csökkenti és átmenetileg javít a köhögésen.

A lányomat naponta kétszer lógattuk ki az ablakon, mert ő is hányásig köhögte magát. Orvos tanácsolta és tényleg működik.

2016. ápr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A köhögés is veszélyes lehet, én kaptam inhalátort, szedtem a stodal, meg az antibiotikumot pluszba magnéziumot, hogy be ne görcsöljek! Két hónapos betegségből ez a kombináció segített kimászni!
2016. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!