Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után csináljak...

Mennyi idő után csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Nagy a valószínűsége,hogy teherbe estem. Szombaton történt meg a dolog és azóta az az érzésem hogy itt baba lesz.

2016. ápr. 26. 05:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd a nemvárt/ vagy várt attól függ szeretnél e babát, napján.
2016. ápr. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Barátnőmék között akkor történt az aktus mikor épp menstruált. A közös estéjük után a menstruációja elmúlt és csak barna folyása volt néha néha. Az mit jelenthet?

2016. ápr. 26. 05:53
 3/6 anonim ***** válasza:

:-)

Nem tudok mit írni erre!

2016. ápr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szombaton tórtént a dolog, akkor szombathoz képes 10-14 nap a beágyazódás, addig nincsen szó teherbe esésről! Nem tudom hol tartasz a ciklusodban de ha szombaton colt peteérésed, akkor van esély rá, de egézsséges párok esetében is 20% az esélye hogy sikerül. Szóval te még a égvilágon kívűl semmit nem érezhetsz! Két hét múlva lehet pozitív a teszt, HA ebből az egy szexből sikerült volna is megtermékenyülnöd! Szóval ne éld bele magad... ha késik, vagy leghamarabb 2 hét múlva tesztelj.
2016. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szombaton volt PÉm, és én jövő hét pénteken csinálok tesztet (addig nincs értelme).

Amúgy sokszor éreztem már hogy sikerült, de aztán mégis megjött...úgyhogy ne éld bele magad túlságosan. de kívánom, hogy sikerüljön.

2016. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem akkor most Te vagy a barátnőd??kérdésbe azt irod te,utána meg barátnődék...
2016. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!