Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az aktus után pont 3...

Ha az aktus után pont 3 hónappal csinálok egy tesztet délután és negatív, biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem is jött meg a 3 hónap alatt a menstruációd? Biztos hogy nem vagy terhes amúgy, legalábbis abból az aktusbol tuti.
2015. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az már eléggé biztos :D
2015. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esemény utánit vettem be a biztonság kedvéért, viszont sikeresen hasmenésem volt utána. Jelentkezett utána vérzés, igaz, kicsit kevesebb volt.Szerintem már bemesélem magamnak a dolgokat. Néha szoktam csak alkoholt fogyasztani, de tegnap egy szülinapon éhgyomorra megittam 3 pohár bort. Nem rúgtam be tőle, de este elkezdtem hányni. E miatt ijedtem meg. Ez már pszichés lehet? Vegyek azért ma is egy tesztet, vagy álljak le vele?
2015. jún. 11. 08:43
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónappal később vagy, tehát kétszer legalább meg kellett volna közben jönnie. Ha ez pipa, akkor nem aggódnék, ha a tabletta utáni vérzés után nem volt mensid, akkor csinálnék még egy tesztet, biztos ami biztos.
2015. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát éhgyomorra 3 pohár bortól bizony énis rókáznék :D Nyugi, nem vagy terhes. 1es.
2015. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt utána vérzésem, de gyengébben. Teszteltem kb. másfél hete, igaz, délutáni vizeletből.
2015. jún. 11. 08:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha reggeli vizeletből csinálsz tesztet (mondjuk 2 db-ot is)és negatív mindkettő akkor nem valószínű.
2015. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy x-epilt, negatív.
2015. jún. 16. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!