Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tulaggodom a dolgot?

Tulaggodom a dolgot?

Figyelt kérdés

30 hetes kismama vagyok.Az első ultrahangom az a 20 héten volt. Nem tudtam feldolgozni a terhességem ezért nem vettem rola tudomàst.

A 20 héten volt az első ultrahang. Tisztàra kivagyok 2 napja hogy baja van a babànak mivel megszerettem őt. Mi làtszodik a 20. Hetes illetve a 30 hetes ultrahangon? Olyanok latszanak hogy összenött testrészek stb.? Szolnak ha baj van? Méretei jol megfelelnek.

3 baba lesz. Sajna van egy kis depressziom azért is voltam igy.

28 éves nő


2016. ápr. 26. 10:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Igen még egy. Àllandoan mocorog meg sem áll. Lehet azért hogy fogadjam el őt? Azért mozog mindig.
2016. ápr. 26. 10:46
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

20 hétig nem vettél róla tudomást,akkor annyira azért nem aggódod túl.

Ha van 2 gyereked,feltehetően tudod,hogyan zajlanak az uh vizsgálatok...és mit néznek,valamint papírt is kaptál róla nem??

2016. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen kaptam papirt. Rendben fejlődik. De mégis. Nem kìvánom senkinek ezt a dolgokt a nehezen elfogadàst de van ilyen
2016. ápr. 26. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Valószínű az érzelmei játszanak veled, meg a terhesség idején túlcsorduló hormonbombák. Próbálj megnyugodni.


A 20. héten már sokminden látszik, egész szépen kivehetőek a szervei:tüdeje, szíve, mája, veséi, gyomra, egyéb hasi szervei, a végtagokat egyesével is meg szokták nézni, meg ránéznek a koponyájára is, hogy a fején/fejében is minden a megszokott, ma már nagyon jó felbontása van az ultrahang-gépeknek, sok dolgot észre lehet venni velük. (persze mindent nem, de kb. ennyit lehet tenni)


30-32. héten lesz a következő soros ultrahangos vizsgálat, nem tudom, neked mikor kell menni, de feltétlen jelentkezz be, ez még inkább megnyugtathat, hogy minden rendben van-e. Méretei, méhlepény, köldökzsinórban vérellátás, magzatvíz mennyisége, stb.

Ha baj van, mindenképp szólnak, és elmondják, hogy mit lehet/kell tenni.


Remélem, túljutottál a depresszión, de ha nem, akkor keresd szakember segítségét (Pszichológus, pszichiáter), és kérd a családod támogatását, párod, szüleid, testvéreid, barátnők stb. Bárki aki közel áll hozzád, mert a két testvér miatt számíthatsz rá, hogy szülés után sem lesz könnyű (Feltételezem, mert a gyermekágy is járhat lehangoltsággal)


Jó egészséget és könnyű szülést kívánok!

2016. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. A 30 hetin is tulvagyok. Rendben ment minden. Miutàn megszületik a kicsi feltétlen figyelnem kell mivel a màsodik baba utàn lettem ilyen depresszios.
2016. ápr. 26. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Tessék kezeltetni azt a depressziót!
2016. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!