Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen ez babát érezhettem...

13 hetesen ez babát érezhettem vagy ez keményedés volt?

Figyelt kérdés
Reggel még az ágyban hasamra tettem a kezem, és többször is éreztem egy ponton hogy pár másodpercre kiemelkedik és megfeszül kicsit a hasam a köldököm alatt kicsit lejjebb, aztán vissza. Ez keményedés lehetett, vagy az nem egy ponton érezhető? Első baba, így nem tudom ha ő volt mit kell érezni. Belülről nem éreztem, csak a kezemmel.
2015. febr. 2. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
CSak keményedés, a babát először belülről fogod érezni.
2015. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nagyon aprócska. Gondolj csak bele, egy pár milliméteres vagy centiméteres kis életke nem tudja még kinyomni magát, úgy hogy az külsőleg is látszódjon!

Először belülről fogod őt érezni.


Viszont nem tudom mit éreztél. A keményedésnek később van itt az "ideje". Lehet valami bélmozgás volt...nem tudom.

2015. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem egyiket sem... baba még olyan pici, hogy meg nem mozdítja a méhedet, nem hogy kitüremkedjen!

keményedést szintn nem érezhetsz, de akkor sem ilyen :)

szerintem egy ideg megfeszült, azt érezted :)

2015. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


A keményedés milyen érzés, hogy írnátok le? Egy ponton érezni vagy az egész hason?

2015. febr. 2. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a keményedés olyan volt, mintha az egész hasam egy dinnye lenne. Minden ponton feszült és kemény volt.

Ha a baba nyomott valamit, amikor már nagyobb volt, akkor pedig egy bizonyos ponton volt kemény a hasam, de olyankor lehet érezni ahogy belülről nyom.


Első babámmal a 30. hét fölött, másodikkal a 25. héttől keményedett a hasam. Előtt túl korai is lenne.

2015. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!