Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül más is nagyon...

Rajtam kívül más is nagyon fáradékony frontok előtt-közben?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, és egyre nehezebben viselem amikor markánsabb front érkezik. Ma is úgy érzem magam mint ha átment volna rajtam egy traktor, iszonyatosan fáradékony vagyok. Idő előre haladtával egyre jobban megviselnek a frontok... Valami tip hogy élénkíthetném fel magam, vagy valami? (kávé kizárva, mostanában egyre rosszabb a vérnyomásom)

2016. ápr. 26. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én ugyan nem ebbe a kategóriába tartozó vagyok, de én is erősen megérzem.
2016. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele, mint te. Most is csak feküdtem szinte egész délután, alig bírtam felkelni. Nekem még semmi sem vált be rá..:P Így érdekelnek a válaszok.


39 hkm

2016. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még csak 21 hetes vagyok,de a hétvégén is nagyon rosszul voltam,keményedett a hasam is,a szívem is vacakolt..Tegnap egész nap feküdtem.Ma mennem kellett a védőnőhöz,de mióta hazajöttem csak kóválygok,pocsék a közérzetem. :/ Tippem sajnos nekem sincs. :/
2016. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen egyre jobban megviseltek engem is a frontok. Kávét én se ihattam a pulzusom miatt. Az ilyen napokon egy kicsit takarék módba kapcsoltam mert amúgy se haladtam úgy semmivel. Nem tudtam rájönni mit csináljak, hogy ne viseljenek neg ennyire a frontok.
2016. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!