Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek bevált a szódabikarb...

Valakinek bevált a szódabikarbóna teszt/ kínai fogantatás naptár/ inga?

Figyelt kérdés

Igen, igen.... Tudom! :) De már 28 hetes vagyok és mindenki kíváncsi. A pocaklakó meg szégyenlős. És mit ad Isten, pont volt itthon szódabikarbóna. :)

Szóval, minden lányt mutat: a szódabikarbóna, a naptár még az inga is. Május 18-án megyek UH-ra. Valakinek beváltak ezek?



2016. ápr. 26. 17:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem voltunk 4D-n. Az elsővel nem volt rá alkalmunk, nem akarunk most, a másodikkal másképp eljárni. Az a baj nálam, hogy annyira be van ülve a medencecsontomhoz, hogy nem lehet a feneke alá vinni az ultrahang gépet. Abban reménykedem, hogy a 30-32 hetes UH-ra befordult és a feneke lesz felfelé. :)
2016. ápr. 27. 11:05
 12/14 anonim ***** válasza:

31 hetes terhes vagyok. Még a 20. hét előtt csináltuk meg a káposzta tesztet és a szódabikarbónásat is, mindkettő lányt jelzett, a kínai naptár szerint is lány.

Az orvostól kétszer kérdeztem, mindkétszer lányt is mondott, aztán ha megszületik kiderül, hogy valóban az-e. :)

2016. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 narancs223 ***** válasza:
Kedves kérdező! Azóta kisfiad vagy kislányod született? 🙂
2018. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A 32. UH alkalmával végül megmutatta magát és most, 26-án 3 éves lesz a FIAM! :D :)

2019. jún. 28. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!