Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyermek neme, és Holdnaptár:...

Gyermek neme, és Holdnaptár: volt, aki egészen pontosan tudja a fogantatás időpontját, és megnézte hozzá, hogy férfias, vagy nőies jegyben volt aznap a Hold? Mit írt aznapra, és fiú, vagy lány lett?

Figyelt kérdés

Tudom, erre az asztrológiai dologra sokaknak kinyílik a zsebében a bicska, így akiket ez nem érdekel, azok ne írják, hogy 50-50 az esély, hogy fiú lesz-e vagy lány, mert ezt én is tudom:D


Engem a kíváncsiság hajt, és főleg ellenpéldákra lennék kíváncsi, de jöhetnek olyanok is, akiknek bejött.

Az asztrológia szerint fiú fogan, ha a Hold a fogantatás idején a

Kos, Ikrek, Oroszlán, Mérleg, Nyilas, Vízöntő jegyben áll, és lány, ha

a Bika, Rák, Szűz, Skorpió, Bak, vagy Halak jegyében.


Ehhez fontos tudni a fogantatás tényleges dátumát, nem elég 2-3 napra körülbelülre belőni, 1 napos eltérés még lehet, ha éppen nem aznap váltott a Hold egyik jegyből a másikba, tehát azok tudhatják ezt, akik érzik az ovut, illetve csináltak ovutesztet, azok tudják kiszámolni, vagy a lombikosok, de akkor nem a beültetés napja számít, hanem le kell vonni azt a pár napot belőle attól függően, hogy hány napos embriót/embriókat kaptak vissza.


Mondanám, hogy értelmes válaszokat kérnék, de ez egy olyan kérdés lehet sokaknak, ami nem értelmes,így akik nem tudják a fogantatás konkrét időpontját, azokat tisztelettel kérem, hogy ne válaszoljanak, köszi!



2015. júl. 30. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Kosban fiú lett.
2015. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vizöntöben mèg nem tudni a nemèt elsõ vagyok :)
2015. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bakban lett fiú. :)
2015. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Skorpióban lett a baba Sanyika.
2015. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a válaszokat, őszintén meglepődtem, hogy tényleg a kérdésre kaptam választ! Tök jó, hogy van ellenpélda:))
2015. júl. 30. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Hol lehet megnézni visszamenőleg, hogy hol állt akkor a Hold? Van valami táblázatod hozzá esetleg? Én a fogantatásuk biztos idejét tudom (az elsőnél nagyon egyszerű, vidéken dolgozott a férjem, a másodiknál ovuteszt), de azt nem figyeltem, miben áll a Hold.
2015. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bakban lány, Oroszlánban fiú.
2015. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pontosan tudom, hogy mikor fogant.

Febr 6. Éjjel fél 11-kor voltunk együtt.

Lányom lesz, tehát ez beleillik.


Viszont 2012.03.21-én fogant a fiam, akkor halak volt a meghatározó, az pedig ellenpélda.

2015. júl. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem keveritek véletlenül a napjeggyel, vagyis a horoszkóppal?
2015. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!