Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen nagyon gyors...

30 hetesen nagyon gyors magzatmozgás, mintha rángatózna a baba normális?

Figyelt kérdés
Az egész hasam nagyon gyorsan mozog ilyenkor 1-2 naponta előfordul mintha nem is tudom remegne a baba. Nem csuklás, ahhoz kicsit sem hasonlít.

2016. ápr. 27. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párszor, sajnos nem tudom mitől lehetet. Mindenesetre nem volt semmi gond, most 10hónapos.
2016. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno az orvos mondta, hogy ha vibrálás jellegű mozgást érzek, azt okozhatja a köldökzsinóron keletkezett csomó.
2016. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem vibrálás, hülyén hangzik a hasonlat de mikor egy felnőtt rángógörcsöt, vagy rohamot kap a filmekben :D olyan csak kicsiben pár másodpercig tart aztán elmúlik de mozog utána is csak lassabban
2016. ápr. 27. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a napokban! Én is kíváncsi lennék, mitől van ez, vagy mi ez.
2016. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ismerősi körömben van pár baba akik ha örülnek úgy elkezdenek reszketni teljes testtel. Lehet a pocakmanó is örül valaminek? 😂 na jó ez így leírva nagyon bután hangzik
2016. ápr. 27. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. Most 11 hónapos a kisfiam, és szundít az ágyban. ;)

Amúgy nekem arra emlékeztetett, mikor a párom elalszik és kicsit megremeg a lába, a keze. Ő nem ráng egyet, vagy rug egyet elalvásnál(gondolom veled is előfordult már), hanem pár másodperce megremeg a keze vagy a lába.

A kisfiam folytatja az apai hagyományt pocakon kívül is.

Lehet, hogy a tiéd is. :)

De várj, most nézem, hogy az egész hasad mozog olyankor? Az egész, látványosan?

2016. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen rendesenbmindenbporcikájávalbmintha balhézna odabenn. Tegnap a férjem keze pont a pocakomon volt mikor csinálta este ésbcsak pislogott hogy úúristen. Rendesen dobálta a kezét
2016. ápr. 28. 07:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Nabocsi ezt jól elküldtem szóköz nélkül :-D a reggeli kóma
2016. ápr. 28. 08:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim erre, hogy fejlődik a babó idegrendszere, azért remeg-rángatózik néha. Természetes jelenség, nincs ok az aggodalomra. :)


Boldog babavárást!

32hkm

2016. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaj de jó köszönöm szépen :) neked is viszont kívánom :)
2016. ápr. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!