Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes és 4 napos terhesen...

Angel1533 kérdése:

19 hetes és 4 napos terhesen normális ha van hogy 2-3 napig nem érzem a babát mozogni?

Figyelt kérdés
Első terhesség és érezni már éreztem a babát, van hogy pár napig többször is érzem, utána pár napig semmi, utána megint egy kicsit? Mikortól lesz az hogy mindennap ad jelet? Vagy ez normális hogy csak néha érzem, és van hogy napokig nem? Bocsi, első babó és fogalmam sincs hogyan normális.... :)

2016. febr. 6. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ilyenkor volt nálam is, hogy napokig nem éreztem, pedig a 17. héttől érzem mocorogni, piszkálódni, 18. hetesen már rúgott is. Úgy a 20. héttől érzem kb. minden nap, de változó intenzitással, vannak aktívabb és passzívabb napjai, volt, mikor minden reggel rugdosott a 19. héten aztán rá két napig meg se moccant.

21 hetes vagyok, és még én is első babás. Nálunk csúszott az ultrahang a 20. hétre technikai okok miatt, de mindent rendben találtak. ;)

2016. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kb.ugyanaz volt, mit az első válaszolónál.Bár nekünk van magzati szívhang hallgatónk, az ilyenkor mindig megnyugtatott.

38 hkm

2016. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 17 hetes vagyok, de még semmit nem éreztem :O

Akkor ez baj??

2016. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze. Simán tud úgy helyezkedni, hogy egy ideig nem érzed. 16 hetesen kezdtem érezni a babát de hetekkel is később is volt olyan, hogy nem jelentkezett mindennap. Mindennaposan 24 hetesen kezdtem érezni kb, akkor már állva is.
2016. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, dehogy baj! 20-22 hetes kor között is teljesen normális érezni az első magzatmozgást. A helyezkedésétől, lepény helyzetétől, testtalkattól, baba temperamentumától függ.
2016. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most megnyugodtam! Én is 16 hetesen éreztem először, attól most már erősebben érzem, akkor még csak olyan volt mintha furáznánk belülről, most már vannak erősebb rúgások is! De ha normális hogy nincs minden nap akkor megnyugodhatok :)! Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)!!!!!!!!
2016. febr. 6. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor még előfordul, mert még csak enyhén érezzük az elején, főleg első babánál. Nem biztos, hogy mindig észreveszed, ha nagyobbat is mozdul, mert pl. pont el vagy foglalva, vagy hamar elalszol stb. 22. hét utántól már biztosabban fogod érezni, de főleg akkor, amikor már nagyon erősen érzed, ez meg mindenkinek egyéni.
2016. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!