Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztes kérdés, nem tudom,...

Tesztes kérdés, nem tudom, melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
2 vetélésen vagyok túl. Tegnap elott pozitívat teszteltem (predictor teszt, délutáni pisi), tegnap szintén pozi (clearblue nem digitális), ma 2 negatív teszt (délutáni pisi, pregnasens teszt). Megijedtem, vettem egy digitális clearblue-t, ami pozitív,1-2 hetes terhességet mutat. Utrogestant használok, mert barnáztam 3 napja és az előző vetélések miatt. Most akkor mi van? A negatív teszt v a pozitív érvényes? Volt mar ilyen vkinek?
2016. ápr. 27. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Reggeli vizeletből kell csinálni a tesztet mert az biztosabb. Valószínű terhes vagy, de menj el inkább orvoshoz, mi ezt gyakorin honnan tudhatnánk???
2016. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Predictor szart se ér, de a digitális nem szokott hazudni.
2016. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első valaszolonak: nyilván felhívtam az orvosomat, de mivel nagyon korai terhesség, azt mondta, csak 2 hét múlva menjek, úgyse lat most még semmit. Arra vagyok kiváncsi, kinek milyen tapasztalata van ezekkel a tesztekkel, melyik megbízhatóbb.....
2016. ápr. 28. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Predictor nekem bevállt,a cb-t mindenki dicsérte,de végül nem próbáltam ki. Az elején tényleg igaz,hogy délutáni pisiből sokszor felesleges tesztelni,nincs benne elég hcg (bár nekem először d.u.-i pisiből pozi lett a predictor,mikor x-epil reggeliből még nem). Ha a digitális teszt is pozi,szerintem hihetsz neki. Ha még nagyon tesztelnél én a facelle tesztet javaslom. Amúgy 1 cipőben voltam veled,2 vetélés utána utro,de most minden rendben. 19+5 hkm
2016. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Drukkolok Neked! Azóta csináltam más tesztet is, pozi lett :) Szép babavárást kívánok!
2016. ápr. 30. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!