Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok és eddig 4...

24 hetes vagyok és eddig 4 kilót híztam. A védőnőm szerint jó, az orvosom szerint sok. Melyiknek higgyek? Mennyi a normális?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Soook?

Jol orrba kene vagni azt az orvost :P

Ne aggodj, szerintem tokeletes.

2008. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok! Ez a hízás alkatfüggő, meg vannak olyan időszakok, amikor többet, vannak amikor kevesebbet hízik az ember!

További boldog babavárást!

2008. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem sok. én 22 hetes vagyok, 2-3 kg-ot híztam. a védőnő teljesen meg van elégedve velem:)


attól is függ, hogy mennyiről indultál és hány centi vagy.

2008. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És akkor mit mondana a dokid annak, aki 30 kgot szed fel?

EGyáltalán nem sok.

Én idáig, 32 hétig 2 kg-ot híztam, és most jött rám végre mégegy, mert már kezdtem félni, hisz a baba maga másfél kiló, plusz a víz, lepény...

Igaz, nekem voltak bőven tartalékaim terhességem előt..

2008. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 39.hétbe vagyok 9 kg-nál járok és a 30.hét óta jött fől 4 kg. Úgy hogy szerintem nem vészes, és ténleg alkat függő.
2008. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia! Szerintem is nagyon jó a 4 kg, idióta az az orvos:) (ne haragudj)

Én 14 kg-ot híztam összesen, és 12 le is ment, mire hazajöttem a kórházból:) De én nagyon vékony voltam. Azt mondják, hogy akin van némi felesleg, az kevesebbet hízik, aki pedig vékonyabb, az többet. Az utolsó hetekben várhatóan több kilót fogsz majd felszedni.

2008. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Háát csajok én 7 kg-nál tartok és mégcsak a 23. héten vagyok.4 kg- plusszal én lennék a legboldogabb ember.Hozzáteszem, hogy 2 hete amióta front van megállás nélkül zabálok, de eddig nem ettem többet mint a terhesség előtt és mégis híztam.Tényleg alkat függő.De már nem érdekel.17 kg-nál többet nem szeretnék hízni, remélem,h ogy +10-nél több már nem jön fel :o(

A baba viszont 3 héttel fejlettebb a koránál, pedig én pontosan tudom mikor "készült" mert clostis poeteérés volt.Szóval én ezzel nyugtatom magam.

2008. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 25 hetesen vagyok plussz 7 kilónál,miért lenne sok.Nem hízhat mindenki űgy mint egyes dírázsderekú hírességeink,na mindegy,nekem senki nem mondta hogy sok,lehetne kevesebbis, de jól vagyunk,jó a cukor,nincs toxaemiagyanú,ennyi,mással te se törődj.Jó hogy nem fognak diétára 4 kiló miatt.
2008. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
darázs akart lenni
2008. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!