Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tesztelhetek leghamarabb?

Mikor tesztelhetek leghamarabb?

Figyelt kérdés
Sziasztik:) április 11.én ért véget a mensim, 17.én voltunk együtt és 22.én volt a peteérésem. A következő mensimnek május 6.án kéne megjönnie, szerintetek mikor tesztelhetek leghamarabb?
2016. ápr. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
mondjuk majus 6 .-an? bocsanat ,de nem egyertelmu, hogy a nem vart napjan erdemes tesztelni? annyira ra vannak a nok porogve erre a teszteles temara, ha nem sikerul, az azert van altalaban, mert szetstresszelitek magatokat. jo hogy nem szex utan mesz csikra pisilni..........
2016. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de engem az érdekel mikor mutatható ki a LEGHAMARAB.
2016. ápr. 28. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:

május 6-án kellene kimutatnia, az első jól írta.


én pl. teszteltem a menzesz előtti napon is, nem volt halvány pozi se, pedig ikrek voltak, másnap rendes pozitív lett.


de egyébként a peteéréstől számított egy héttől már tesztelhetsz, ha szereted az ilyesmit és nincs otthon könyv

2016. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Változó, hogy kinek mikor mutatja ki, nekem pl ovu után a 8. napon olyan halvány pozitív volt, hogy csak n láttam, és egyre erősödött. De persze ez 10-es erősségű teszt volt.
2016. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelni akkor tesztelsz, amikor akarsz, de ha azt akarod, hogy nagyjából biztos eredményt mutasson a teszt, akkor ha nem jött meg a vérzésed május 6-án, akkor tesztelsz.
2016. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!