Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok....

11 hetes kismama vagyok. Lennének vetélési tüneteim, ha a magzat szívhangja megszűnne?

Figyelt kérdés

Gluténérzékeny vagyok és egy reumafaktor miatt említette az immunológusom, hogy 1,5 %-al nagyobb az esély a magzati szívblokkra.

8 hetesen volt utoljára uh, jövő héten megyek ismét, de annyira aggaszt a dolog.



2016. ápr. 28. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi nem volt, 2 babám veszítettem el magzatelhalás miatt sajnos. Csak UH-n mondták, hogy már nincs szívhang.
2016. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Embrió. És nem biztos, hogy lennének. nekem volt vérzés és görcs. de olvastam olyat, akinek csak úgy leállt a szíve az embriónak vagy később magzatnak.
2016. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam semmi jele nem volt, csak az uh-n tudtam meg, hogy már el is kezdett felszívódni. Ha annyira aggódsz vegyél szívhangfigyelőt. Legalább megnyugtat. Igaz a korai időkben nehezebb megtalálni, de akkor is.
2016. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!