Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnézium pótlás? Melyiket?...

Magnézium pótlás? Melyiket? Magnerot? MagneB6? .

Figyelt kérdés
Alvás problémára mit ajánlotok?Valami gyógynövényes készítményt.Iszok levendula teát de az nem használ semmit!Ötletek?Bevált módszerek?
2016. ápr. 28. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvás problémára MagneB6-ot semmiképp. Nálam pont az okozott alvászavarokat. Én a JutaVit féle Magnézium-Calcium-Cink tablettát szedem.
2016. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én magnosolvot iszok. de nem segít semmit az alvással kapcsolatban. én is rosszul alszok nagyon.

24hkm

2016. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam pont a magnézium hiány okozott millió ébredést így nálam bármelyik jobb lett volna. Próbáltam egy párat, alvás téren nem tapasztaltam különbséget, a problémámra pedig a Magnosolv vált be, eleinte napi 2 tasak majd 1-2 hét múlva már csak napi 1. Na ez nem kismamaként volt.

Kismamaként amikor éppen olyan időszakomban voltam, hogy nehezen aludtam el, rosszul aludtam és hajnalban keltem, akkor nem segített semmi, csak az idő. Pont lefekvés előtt ittam meg a Magnosolvomat, keményedés nem volt tőle de nem is aludtam jobban. Majd később jött mellé magnerot is, általában napi 1-2-3 szem szükség szerint a magnosolv mellé, attól se aludtam jobban.


Nálam egyébként pár hetes volt az ilyen alvászavar, aztán pár hét szünet és visszajött, egész terhességem alatt ez volt. Hol nagyon jól aludtam hol nagyon rosszul.

2016. ápr. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!