Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnerot tabletta terhesen?

Narancs223 kérdése:

Magnerot tabletta terhesen?

Figyelt kérdés
Mostanában görcslget a pocim kicsit eddig béres magnéziumot szedtem most vettem magnerot tablettát, ez jó fajta? Terhesen lehet? Mintha úgy Hallottam volna hogy lehet de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra! Köszönöm

#terhesség #magnézium pótlása
2016. márc. 18. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, terhesen lehet, a magnerot nem rossz, nekem a dokik a magnosolvot javasolták helyette, mert az azonnal felszívódik és több magnézium is van benne. de a magnerot sem rossz egyáltalán!
2016. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet, én 3x2, de ennyit te ne szedj :)

nekem kardiológus írta ki

2016. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt szedtem
2016. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2016. márc. 18. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Kismamáknak leggyakrabban ezt javasolják és könnyen bevehető, szét is rágható. Én szeretem.
2016. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lányommal én is 12 hetesen begörcsöltem, a doki nekem is a Magnerotot javasolta, bevált.
2016. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a doki mondta 30 héten, hogy térjek át erre a tablettára napi 3x2-re, mivel kezdett puhulni a méhszájam!
2016. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 18. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!