Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki úgy hogy kislányt...

Narancs223 kérdése:

Volt valaki úgy hogy kislányt mondtak mégis kisfiú lett vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék hogy akivel esetleg megtörtént volt e 3-4-5D ultrahangon babamozin? Csak felmérés :)

2016. ápr. 29. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Lányt mondtak,erre megszületett,és kisfiú :D Azt hittem lefordulok a szülőágyról.Fiú nevünk nem is volt,bár megkérdezték szülés előtt,hogy mi lesz ha lány,mi ha fiú.Én meg mondtam a párom nevét,hogy József.Na akkor mikor kiderült,hogy fiú,kezdtünk ötletelni,hogy mégse Józsika legyen már,erre volt 5 percünk.Arról nem is beszélve,hogy a rengeteg rózsaszín ruhát,ágyneműt,babakocsit kicserélni :/ még szerencse,hogy az egyik üzletbe voltak olyan kedvesek hogy blokk nélkül kicsirelték az ott vett dolgokat,mondjuk emlékeztek ránk mert nem kevés összeget ott hagytunk.Mindenesetre az az első 1 hét elég kalandosra sikerült emiatt :)

Ma sem értem,hogy téveszthették el (két különböző doki is ráadásul) azzal szórakoztak hogy biztos később nőt kik a kukaca :)

2016. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első, hát ez elég durva. Nem semmi. Nekünk sajnos még mindig csak találgatnak, 13 hetesen fiú, 16 hetesen lány, 20 hetesen fiú... nem tudom melyiknek higgyek. Nem voltunk még babamozin, de tervezzük, hátha ott kiderül végleg. 21hkm
2016. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem semmi micsoda történet kedves első ti voltatok babamozin is?

2es nekünk sima ultrahangon nem is tippeltek képzeld orvos nem szeret tippelni 13hetesen valószínű hogy lány (babamozin)azt mondták az 4D volt most 21hetesen nem rég 100%ra mondták másik helyen 5D de mindenki herének látta kb a képet amit kaptunk és én se érzem úgy hiába mondták de kukac srhol ... :/

2016. ápr. 29. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kisebbik gyerekemnél mondták kétszer,hogy lány,aztán mikor megszületett kiderült,hogy fiú. Nem voltak lányos cuccaink,mert egy nagyobb fiam is van,voltak unisex pici ruhák,úgy gondoltam lány is hordhatja nyugodtan pár hétig,aztán csajosítunk.De nem volt rá szükség. :) Nem voltunk babamoziban,a sima kórházi UH-n néztek,és ennek már több,mint 12 éve. :) Most fiút mondtak a 20 hetes UH-n,kíváncsi vagyok nagyon,jövő héten mit mondanak.De még egy babamozira is menni akarok pár hét múlva.

21 hetes kismama

2016. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Majd írd meg kíváncsi vagyok rá :)
2016. ápr. 29. 13:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: 14 hetesen voltunk 3D-n akkor mondták,hogy lány.18 hetesen meg a kötelező ultrahangon voltunk,kérdezték,hogy szeretném tudni a nemét? Mondom: igen,de azt mondták lány.Tehát két uh-on is lányt mondtak.Nem egyedi az esetünk amúgy,volt egy ismerősöm aki még így járt,csak ők fiút vártak,és kislány lett :) mondtam is a férjemnek,hogy a következő babánál rá fókuszált kinagyított puncis-fütyis képet kérek nyomtatva,csak hogy biztos legyen! :D
2016. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és csak unisex ruhákat,ágyneműt stb veszünk.
2016. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13hetesen lányt mondtak,16 hetesen 100%ra lányt mondtak, 21 hetesen már mondta az uhs néni hogy tízezer százalék h lány. Engem nagyonis meglep,ha valakinek nem látják,ugyanis már a 13 hetes uhn megszámolták a baba ujjainak a perceit is. A hepinetbe járok amúgy.
2016. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is a hepinetbe voltam legutóbb Kleopátraház , hát igen furcsa de hát kitudja :D..
2016. ápr. 29. 20:06
 10/10 Hajnalodik válasza:
12 hetes genetikai uh-n Czeizel intézetben azt mondták kislány, 3x visszakérdeztem biztos???, újból meg is nézték a válasz igen. Nagyon boldogog voltunk, hiszen véletlenül jött össze a baba 2 kisfiunk van már. 20 hetes uh-n közölték kisfiú! Nem akartuk elhinni, vártunk 2 hetet és kerestünk egy új dokit, és ő is kisfiúnak látta. 8 hétig azt hihettem én is megtapasztalhatom milyen az, ha van fiam is lányom is. Nagyon azt éreztem, hogy egy kislány van a szívem alatt.
2023. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!