Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a doki is állítja, hogy...

Ha a doki is állítja, hogy fiú, a köldökzsinór is látszott teljesen külön, akkor van még bármi esély arra, hogy mégis elnézték a nemét, vagy gyakorlatilag biztosak lehetünk benne, hogy kisfiú lesz?

Figyelt kérdés
Menzesz szerint 20. heti uh-ról van szó, az elején, és a végén is megmutatta a lábaközét, és kicsit odébb a köldökzsinór is látszott teljesen külön. Van így még bármi esély arra, hogy valami miatt mégis el lett nézve a neme, és lány, vagy biztosra vehetjük így, hogy fiú? Volt valakinél ilyen?

2015. okt. 1. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha fiút mondanak legtöbbször az is. Ha lányt mondanak, abból még néha szokott fiú lenni, de fiúból lány... Te mit láttál uh-n?
2015. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég egyértelműen látszott mindkétszer, de már olvastam itt többeknél, hogy biztosra állította a doki, még meg is mutatta a képen, amit kellett, és kiderült, hogy mégsem.
2015. okt. 1. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha még te is láttad, akkor biztosan fiú. Nálam is így volt, nem lehetett elrontani. :)
2015. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Nekem végig fiút mondtak, már egyetemista a lányom.

De tény, 20 éve más volt a készülékek minősége és tudása.

2015. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit akkor orientálódhatunk a kékebb dolgok felé:)
2015. okt. 1. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 36. heti uh-ig végig fiút mondtak, pedig 4D-n is voltunk 2X!

A 36. heti kötelező uh-n derült ki, hogy kislány :)

Amin először ledöbbentünk,majd átállt az agyunk...ugyanis 3 bátyus várta itthon :) <3

2015. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

16 hetes uh-n 4mm-es fütyit mért a dokim. Egyértelműen làttam én is, hogy mi az, még a pàrom is, pedig ő nem sok uh felvételt làtott. Én is kislànyt szetettem volna, van màr egy 4 éves tökösöm, kicsit el is voltan kenődve. Majd legközelebb.


Hidd el, a kisfuliúk is pont ugyanolyan szerethetők.

2015. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Alapból is, ha választhattunk volna, a kisfiúra szavaztunk volna amellett, hogy mindegy amúgy, hogy mi lesz, szóval én nagyon örülök neki!
2015. okt. 1. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:

választhattok fehér, beige, sárga színeket - én mindig tudtam, h csak fiam lehet, és az is fogant ... :) szóval én mikor készültünk a gyerekre, inkább úgy választottam, hogy NEKEM mi tetszik... lévén, h csajé' vagyok, de kisfiúnak szánom a dolgokat, az uniszex színek, minták mellett döntöttem. így csupa sárga, beige, macis (ágynemű, szivacs pl. fehér báránykás volt) :) fehér bútor, és a fehér polcra barna, beige, drapp plüss macikák kerültek :) mert végül is én is benne vagyok :)


szóval így lehet akár uniszex is a stílus, ha nagyon aggódsz


volt ismerősöm, akinek mindvégig fiút mondtak, és a szülőszobán derült ki, hogy kislány! de a kórházban az ágyszomszédom egyáltalán nem tudta a gyerek nemét, ő végig fiút sejtett, aztán találhattak a férjével közösen új nevet a gyereknek, mert kislányneveket nem versenyeztettek meg korábban :)


elvileg amúgy tök ritka a tévedés, 20. hét már elég pontos szokott lenni, de igazság szerint egy jó UH (a legprofibbak egyike) meg fogja tudni mutatni (hacsak nem rejtőzik a kicsi) :)

2015. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!