Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy így érzek? Más...

Normális hogy így érzek? Más is volt így?

Figyelt kérdés
9.hétbe léptem bele tegnap. Először hetesen megállapították a szabályos petezsákot., majd 7hetesen voltam másik dokinál aki csak kézzel vizsgált meg azt mondta minden ok. Nem volt túl szimpi ezért jövőhét hétfőn megyek másik orvoshoz aki már csinál ultrahangot is. Elméletileg minden ok velem az összes tünetem van de a szívem mélyén mégsem érzem azt hogy egy kis egészséges élet van bennem.Annyi olyat hallani hogy szabályos petezsák aztán sajnos üres. Nagyon félek már annnyira beleéltem magam. Miért nem érzem hogy tényleg babás vagyok? Vagy ezt nem szokták? Bocsi ha butácskának tünök de első terhességem és nagyon aggódom.
2010. ápr. 7. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 hetes vagyok, de semmit nem érzek.Nem érzem,hogy babát várnék.Pedig az elsőknél már rózsaszín ködben úsztam, most csak nagyon ritkán beszélek róla.Gondolni is elvétve gondolok arra,hogy babát várok.Néha félek is,hogy ilyen érzés nélküli maradok.

2010. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát nem tudom... ha nem vagy biztos magadban vannak gyógyszerek amiket ha szedsz a terhesség alatt és a szülés után akkor a babád 90% hogy nem lesz beteg vagy semmi maradandó károsodása... szerintem természetes hogy az első gyermekednél aggódsz hogy egészséges lesz-e vagy nem.De ha nem vagy biztos magadban akkor jobb ha elmész orvoshoz.
2010. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem "butácska" a kérdésed. Természetes az aggódás. Én a legelején a méhen kívülitől féltem, ezért már 6 hetesen UH-ra mentem, azt megelőzően 1 héttel pedig dokihoz (nincs UH gépe a magánorvosomnak). Nekem is első terhesség :) Szerintem végig van miért aggódni. Persze nem szabad túlzásba vinni, de mindig van egy soron következő vizsgálat, ami miatt aggódik a kismama.

Azt, hogy tényleg babát vársz, lelkileg is fel kell fogni. Megmondom őszintén, mi terveztük a babát, mondjuk szerencsére rögtön a 2. hónapban megfogant. De én pl addig szinte el sem hittem, amíg nem lettem rosszul. 7.héttől a 12.hétig nagyon rosszul voltam, sem enni sem inni nem tudtam. Előtte viszont életemben talán ha 2x hánytam... én ott fogtam fel először.

Most 30 hetes vagyok, a baba már sokat mozog, és már voltunk 4D uh-n is, de szerintem igazán majd csak szülés után fogjuk fel, hogy tényleg itt a baba.

Ne idegeskedj, próbálj meg pihenni. Az első 12 hétben fontos a nyugalom.

És az fontos, hogy olyan orvost válassz, akiben megbízol, aki szimpatikus, aki óvatosan vizsgál. Nagyon fontos ez, meg kell bíznod a majdani orvosodban, hogy rábízhasd magatokat.


Drukkolok Neked, minden rendben lesz, és kívánom hogy találd meg a megfelelő orvost!


Boldog babavárást :)

2010. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek egészséges, boldog babavárást!
2010. ápr. 7. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem teljesen egészséges, normális amit gondolsz.Én 14 hetes vagyok, és semmi tünetem. Nem érzem, hogy terhes volnék. De minden ultrahang után olyan más volt. először hallani a kis szívét, látni, ahogy mozog, amint látod te is UH-on, minden más lesz, hidd el. Ne aggódj , minden rendben lesz!
2010. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!