Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit használjak, hogy ha a...

Mit használjak, hogy ha a terhesség alatt nő a pocim ne szakadjon a bőröm?

Figyelt kérdés
2007. nov. 13. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azelső babánál Avonos krémet használtam,most is azt fogok,nálam működött.De sztem ez alkati dolog,függ a bőröd minőségétől,meg,h mekkora a pocak.:)
2007. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez többnyire alkati kérdés, de sokat segíthet, ha gyakran kened testápolóval, vagy babaolajjal, ettől puha lesz a bőr és "képlékeny" nyúlik és nem reped...
2007. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Alkati dolog,hogy fog-e repedni a böröd,vagy sem.Na meg pocak függö.Ha anyukádnak sem voltak csíkjai,(striák)akkor nagy az eséjed,hogy neked sem lessz.A baba olaj jó,de növéremnél és nálam is bevált a gyógyszerta´rban kapható,és nem olyan drága MILUPA terhesse´gi csíkokra krém.

Boldog baba vára´st.

30 hetes kismama.

2007. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen testápoló krém vagy olaj megfelelő, kend be magad minden fürdés után, és akár többször is, hogyha érzed hogy száraza bőrőd.
2007. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, ha szerencsés vagy, nem lesznek csíkjaid, ha meg olyan alkat vagy, akkor bizony lesznek. én kentem magam naponta kétszer nagyon speckós krémmel, mégis tele lettem lilás színben játszó, mély repedésekkel...
2007. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok folyadékot kell inni. Attól rugalmasabb lesz a bőr.
2007. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!