Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy állandóan a...

Normális, hogy állandóan a sszüléssel álmodom?

Figyelt kérdés
Szinte majdnem minden éjjel a szüléssel álmodom! Most például azt álmodtam,hogy elfolyt a magzatvizem,és rohantam be a kórházba . Ott azt mondták várjak. Vártam vártam,de csak nem történt semmi,majd az orvos közölte ,hogy császár lesz,aminek nagyon megörültem . Aztán mikor mondta,hogy feküdjek fel az ágyra,felébredtem! Sosem jutok el a szülésig magáig,de mindig ezt álmodom! Nornális ez? Tény,hogy rettegek a szüléstől sajnos ,de már zavaró,hogy minden éjjel ez van :( 33 hkm

2016. máj. 1. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rettegsz, akkor normális. Nem kell félni, mindig csak az aktuális pillanatra koncentrálj.
2016. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem féltem,de sokszor álmodtam róla.Normális.Amu foglalkoztar azzal álmodsz.
2016. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
normális,hogy szüléssel álmodsz hisz kismama vagy. nem kell félni semmitől,mert minden rendben lesz
2016. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat álmodok a szüléssel, az első babámmal is így volt. Tele vagyok várakozással, állandóan ő jár a fejemben. :) 39+4 hkm
2016. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!