Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jol cselekedett...

Szerintetek jol cselekedett az orvosom? Bövebben lent lécci olvassátok!

Figyelt kérdés

multhéten voltam az orvosomnál a magánrendelőjében.megcsinálta a kisgépén a 28 hetes uh-t!

az a kérdésem hogy ez nem olyan vizsgálat lett volna mint mondjuk a 12.-18.heti uh?mert amugy semmit sem mondott csak ahogy itt olvasgatom a kérdéseket alaposabb vizsgálatnak kellet volna történnie mint a megszokott!annyit mondott hogy a gyerek sulya kb 1100g!


2010. ápr. 7. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno a 12. és a 19. heti uh volt nagyon részletekbe menő, a 28. hetin már csak úgy nézegettük, és a becsült súlyát mondta a dokim. Szintén magánrendelésen. Sztem akkor már nem szűrnek semmit, a fontosabb szűrések a 12. és a 18-19. hetin vannak. (voltak).
2010. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!akkor szted elképzelhető hogy a kismamák akik ilyen kérdéseket tesznek fel ők 4d.s uh voltak és ugy vannak ujjabb fejleményei??
2010. ápr. 7. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 32. héten van a méregetős nagy uh. legalább is nálunk így volt.
2010. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mire gondolsz újabb fejlelmény alatt :)) Nekem a 28. hetin és a 32. hetin sem tudtak már semmi újdonságot mondani.. A 12. hetin a tarkóredő ugye, ami nagyon fontos, meg hogy megvannak a végtagok, nem lyukas a szív, stb... A 19. hetin szintén az orrcsont-combcsont (down miatt), szívkamrák... A többin szerintem már "csak" mozizás van, persze azon kívül, hogy újra átnézik a bébit, de nagyon újat már nem tudnak mondani.
2010. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hátha nincsen miről tudni már akkor jo!köszönöm mégegyszer a válaszokat!
2010. ápr. 7. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem minden ok volt, és ezért nem is mondták el újra azokat, amiket már tudsz.. Pld. a nemét... van akinek nem mutatja meg még a 19. hetin sem.. :) Na nekik nagy meglepi lehet, mikor a 28. hetin végre megmutatja magát.


De sztem semmi rosszat nem tett a dokid, általában így járnak el minden normális terhességnél.

2010. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem minden uh nagyon részletes volt. Én úgy éreztem ha már fizetek a magánrendelésen akkor igen is nézzen meg mindent mindig alaposan és közbe a rengeteg kérdésem stb is rázúdítottam.Szóval én nem hagytam magam,hogy csak úgy a szokott módon átnézzen mindent gyorsan és kész. De tényleg csak a 12-18. heti uh a legalaposabb.

2010. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem később azért is "csak" méricskélnek, mert a növekedés ütemét nézik. Eddigre már kialakulnak a szervek és csak hízik a babó.
2010. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazából kihagytam egy fontos részletet voltam 4d-s uhn és akor az orvos azt modnta hogy egy héttel fiatalabbnak látja a babaát!erre én bemntem a saját dokimhoz mondta hogy 28.hétbe csinál uh -t és megudjuk hogy probléma van-e vagy csak elett számolva szóval nekem ezért jött le furá mert ugy kelett a végén rákérdeznem és akkor közölte hogy igen egy héttel fiatalbb a babám!
2010. ápr. 9. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!