Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 napja késik egy pár nappal...

Emőke19901208 kérdése:

6 napja késik egy pár nappal ezelőtt csinaltam tesztet nagyon halvány. Már nagyon sokat csalódtunk a párommal, szóval ha valaki már járt igy légyszi jelezzetek. Amugy a teszt elvégzése után 10perccel láttam a halvány csikot. Lehet terhességről szó?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A tesztet a típusától függően 1-2 percen belül kell értékelni. Amit én használok (X-epil), ott külön felhívják a figyelmet, hogy hosszabb állás után fennáll az álpozitív eredmény esélye.


Szerintem csinálj inkább most egy másikat, akár kettőt reggel. Hajrá!

2016. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában 10 percig kell leolvasni, első terhességnél nekem is csak jóval a menzesz elmaradása után jelzett babát a teszt. Bármi lehetséges :)
2016. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon reménykedünk,nem adjuk föl köszönöm a tanácsot megfogadom és a végeredmény közölni fogom.
2016. máj. 1. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az x-epil az a teszt, ami a legkésőbb fogja mutatni az a legkevésbé érzékeny, amivel találkoztam, de időn túl sem volt még pozi sosem. Hajrá :)
2016. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En mikor csinaltam a tesztet ott ultem felette 10 percig es semmi...kimentem a konyhaba mosogatni vissza mentem es azt hittem elajulok mer lattam a 2. Csikot is.. :)

Most vagyok 12 hkm

Remelem nektek is sikerult!!! :)

2016. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már 10 napja kesik nem mertem tesztelni a dokihoz a jovoheten megyek....tényleg baba áll a dologban.semmi különoset nem érzek,csak feszül a mellem a derekam faj és az a bizonyos halvány csik.....
2016. máj. 5. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a fejlemény?Már 1.5 hónap eltelt a kérdésed kiírása óta.
2016. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lesz babóca 20 napot késett de semmi.Ugyhogy próbálkozunk tovább.És köszönöm mindenkinek aki gyorsan reagált a kérdéseimre.szoritsatok továbbra is és majd irom a fejleményeket
2016. júl. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!