Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel történt már olyan,...

Valakivel történt már olyan, hogy terhesség alatt lett pattanása? Eddig sosem volt és most annyira kellemetlen.

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy tortent-e?? 12 hetes vagyok 2 hete olyan az arcom, hogy legszivesebben a fold ala dugnam :D aztan elmult kicsit.. ma ujra az egesz begyulladt... hihetetlen :/ :)
2016. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem se volt eddig pattanásom, a terhesség elején meg tele volt az arcom meg a mellkason. Most 15 hetesen csak a mellkason van. Állítólag ez azt jelenti, hogy lány baba lesz de én nem hiszek benne.
2016. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valaki valamivel keni vagy kezeli? Vagy csak egyszerűen fel sem kell venni.
2016. máj. 2. 17:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek terhesség nélkül is pattanásos a bőre. Lehet kezelni bőrradírral, arclemosóval és gyulladásgátló kenőccsel.

Ha a látvány zavar, akkor alapozót tudom ajánlani az utcára.

2016. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.lányt várok :)
2016. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tiszta ragya vagyok, fiu lesz :)
2016. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az arcon tiszta, viszont a hátam nagyon pattanásos és fiú lesz☺
2016. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igaz nekem eleve szokott lenni de kismamaként nagyon durva lett a helyzet, állandóan tele voltam pattanással. Sokszor mostam az arcom és arclemosót használtam, nem tudom mennyire segített, hogy milyen lett volna nélküle. De mivel nekem zsíros az arcom alapból amúgy is így szoktam.
2016. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kislányommal is pattanásos voltam terhesség alatt, na de most a kisfiammal nagyon durván...Nekem augusztus körül múlik el. 😀
2016. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem azért, hogy ellentmondjak,fura de nekem előtte volt mindig 1-3,szinte állandóan jött- ment, hogy elhagytam a fogamzásgátlót, és baba óta mintha elvágták volna, tiszta szép. Azt hittem ez az általános, akkor mégsem? Kisfiú lesz.
2016. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!