Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is volt kellemetlen a...

Masnak is volt kellemetlen a magzatmozgas? 33 hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre tobbszor erzem amikor mozog a picur hogy kellemetlen a mozgasa.

Pontosabban..fejfekvesben van es gondolom a labait nyomja neki az oldalamnak a bordam alatt es erosen vegig is huzza ott a labat ami olyan fura eles fajdalomnak tunik..nem is fajdalom, csak kellemetlen.

Olyan mintha a kormommel csikarnam a hasam csak ezt belul erzem mintha a pici csikarna csiklandozna ahogy mozog.

Most voltam dokinal par napja minden rendben van.

Mas is erzett ilyet?



2014. dec. 4. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most 35 hetes vagyok, a gyomromat és a bordáimat szerencsére békénhagyja. Egyszer-egyszer volt olyasmi, mint neked. Főleg akkor volt kellemetlen, ha éhes voltam, és akkor lépett a gyomromba. Az enyém is fejvégű, és a hólyagomat nyomja a buksija. De ez hagyján hogy nyomja, viszont amikor elkezd csuklani, és minden egyes rándulásnál majdnem bepisilek, na az gyönyörű :)
2014. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is érzek ilyet. Az első ilyen alkalom kicsit megviselt, annyira fájt, még sírtam is hogy ezt én hogy fogom bírni ha mindig ilyen lesz....nekem is az oldalam, bordáim rugdossa mintha késsel szurkálnának. Szerencsére csak néhányszor van ilyen egy héten, szóval nem mindig ilyen. Nekem is azt mondta a doki hogy minden rendben van, mostmár kicsi a hely és van ereje rendesen ezért ilyen intenzív az érzés.
2014. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp :)

Plusz a kislányom folyton kinyomogatja magát,mindenhol ahol éri.. oldalt,lent,fent a két bordám között. Ott szinte egész nap kint van a popsija :)) Jobb oldalamon,néha kidugja a lábát,kezét azt megszoktam neki fogni,meglepődik és visszarántja :D Kis édes..

37hkm

2014. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hu..koszonom szepen a valaszokat!

Hat akkor nem vagyok egyedul a kellemetlen erzesekkel.

Persze en se mindig erzem igy de ha beindul a kismano akkor igen:)

2014. dec. 4. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!