Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradhat a baba? Volt már...

Megmaradhat a baba? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok.Még csak a petezsák látszik szikhólyaggal.2 napja elkezdtem vérezni, egyből rohantunk az ügyeletre és ott megnyugtattak h minden rendben, csak egy nagy cisztám van, és irt fel az orvos utrogestant.

Viszont azota néha gyengébben, néha erősebben vérzek.. péntekre visszahívtak ultrahangra.

Lehet a cisztátol is vérezni?mert elég nagy...nagyon kétségbe vagyok esve..


2016. máj. 3. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, elhiszem, hogy aggódsz, én is átestem ezen 5 éve a terhességem elején. Pár hetes voltam, amikor az orvos rákszűrést végzett, azonnal utána elkezdtem vérezni, aztán abbamaradt. Rá 2 napra újabb adag vér, rohantunk be az ügyeltre. Engem is megnyugtattak és mondták, hogy már hallani a szívhangot is, ott bőgtem, mondta az orvos, hogy sokat pihenjek, ne erőltessem meg magam. Na, mondanom sem kell, a 9 hónap úgy telt, hogy akármikor mentem a wc-re, mindig összeszorult a gyomrom, hogyha letolom a bugyim, nehogy legyen ott valami. De szerencsére minden a legnagyobb rendben volt utána :)

Minden jót Nektek és drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!

2016. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm..:/ reménykedünk :)
2016. máj. 3. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél a nemvártkor 3 napig véreztem. Aztán 2 naponta 1-2napot. Haematomám is volt. Én is kaptam utro-t. Feküdnöm kellett, csak pisilni, vaby huhanyozni kelhettem fel. Nagyon sokat véreztem a 8.hétig. de a baba megmaradt, és az érzés is (ahogy az előhő írta), terhesség végéig összeszorult a gyomrom minden pisilésnél. Megmaradhat, pihenj! Szedj magnéziumot is!

Drukkolok!

2016. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!