Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma elég erős barnázásom volt....

Ma elég erős barnázásom volt. Egyből jöttünk is a kórházba. Bevérzést találtak a petezsák mellett. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok. A 16 mm babónk jól van, annyit nőtt a legutóbbi uh óta amennyit kellett.. Dobog a pici szive. 13 mm a bevérzés... Volt valaki hasonló helyzetben? Vagy tapasztalatokat tudna velem valaki megosztani. Duphastont szedek.Meddig kellett kórházban maradni ? Első babó és aggódok érte! Köszönöm válaszotok előre is!

2016. jan. 2. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél nekem is volt a 6.hét körül.Felszívódott gond nélkül.Nem mondták hogy mitől lehet?Nálam elképzelhető hogy ketten voltak csak az egyik felszívódott.

Gondolom kontrollra kell majd menjél.A lényeg hogy ne növekedjen a haematoma.

2016. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt bent tartottak a kórházban, és azt mondta a dokim, hogy szerdáig biztos, hogy maradok is :(
2016. jan. 3. 04:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem baj az,szem előtt vagy legalább.Gondolom holnap újabb uh készül majd.
2016. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel vettek vért és azóta senki felém nem nézett. Úgyhogy nem tudom, hogy mi a helyzet.
2016. jan. 3. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanekkora hematoma volt a 7.heten, bár én épp h egy kicsit barnáztam. Kaptam progesterone exeltist es Pihennem kellett. De nem tartottak bent és két hét alatt felszívódott. A gyógyszert a 12.hétig kellett szednem. Minden rendben van azóta is szerencsére!

13hkm

2016. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mandiga ***** válasza:

Én 7-8 hetesen barnáztam napokig, majd erős görcs és vérzés mellett elvetéltem.

Szorítok, hogy nálatok minden rendben legyen.

2016. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a vérben a hcg szintet nézik.Szerintem reggel biztos megismétlik az uh-t.Majd írd meg mi lett.
2016. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt a doki viziten.Azt mondta a véreredményem teljesen jó lett...és már a barnázás is enyhébb...kop kop kop
2016. jan. 3. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ne idegeskedj,jó eséllyel fel fog szívódni.A doki csak elővigyázatos,örülj neki!
2016. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megnyugidtam már mikor mondták, hogy a babónk jól van.. Még nem voltam kórházban egy percet sem.. Gyerekként se.. Már várom a szerdát, hogy hazamehessek.. Azt mondta ha 3 nap tünetmentes lesz elenged.
2016. jan. 3. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!