Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a kismedencei...

Mi a különbség a kismedencei uh és a hüvelyi uh között? Mindkettővel megállapítható a terhesség?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A hüvelyi pontosabb és azt általában a terhesség legelején szokták használni pont emiatt.
2016. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy a kismedencei ultrahangot is a hüvelyen keresztül nézik.. Azt akkor nem hason keresztül?
2016. máj. 3. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
En igazabol csak a hasi uh-t es a huvelyi uh-t ismerem.. 12-13.hetig huvelyivel vizsgalnak. Nekem a 6.heten azt mondta a doki hogy nem vagyok terhes (hasi uh) ,de azert ram nez huvelyivel is.. mar a pici szive is dobogott :)
2016. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kismedence egy anatómai régió. Az, hogy hüvelyi vagy hasi az UH, az meg csak a típusát mondja meg. A kismedencét lehet vizsgálni hasi vagy hüvelyi UH-val is.
2016. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont, a kismedencét kell ahhoz megnézni UH-n, hogy látszódjon a méh és a terhesség, hogy ezt hüvelyi vagy hasi fejjel nézik, az egy másik dolog. Általában a hüvelyi UH-val többet látnak az elején, de ez alkati kérdés és persze függ az UH berendezés minőségétől is, van, akinek a hasi UH-n is látszik minden.
2016. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De jo , hogy irjatok.. elso babas vagyok en is .. es mar meglepodtem hogy ilyen is van es akkor miert nem tudok rola :) :D koszi :)
2016. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!